Diskuse

ČT 2 v pátek 7.11. Nedej se - pořad o garážích na pozemku školy na Jarově

Vložit nový příspěvek

Kdo to tam znáte...

10.11.2008 01:26 vložil chk

...tak můžete dosvědčit, že ta ulička je úzká už teď. Navíc by ty garáže byly opravdu na rozhraní dvou území - zástavby rodinných domků a městské zástavby. Protože nepředpokládám, že by domkáři využívali nově postavéné garáže, jednoznačně by se jednalo i o špatně navržené místo z hlediska dojezdové vzdálenosti. No a v neposlední řadě bych se bál zprůjezdnění dnes uzavřené ulice před školou.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Kdo to tam znáte...

11.11.2008 16:53 vložil tari

Ona ta ulička zase tak moc úzká není. Kdyby se podél vilek odjakživa neparkovalo
na zákazu zastavení, bylo by místa dost. Ale to nikoho, ani policii, nezajímá, že.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Kdo to tam znáte...

12.11.2008 17:52 vložil Jirka

Tam žádný zákaz zastavení není. A úzká ta ulička je, protože kolem zaparkovaných (tedy těsně u obrubníku stojících) aut se dá projet jen opatrně. Jaké by to asi bylo, kdyby ta auta byla v pohybu :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Kdo to tam znáte...

13.11.2008 17:02 vložil tari

Zákaz zastavení tam je, na sloupku kousek od telefonní budky, za křižovatkou s ulicí V zahrádkách, a další za křižovatkou s ulicí Schafflerovou. Místní je ale, pochopitelně, nevidí, protože je vidět nechtějí. Pokud by tam auta, často dokonce odstavené vraky, ve kterých přespávají feťáci a bezdomovci (to také lidem, jak vidět, naprosto nevadí), byla by to normálně široká ulice prújezdná bez problémú.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Kdo to tam znáte...

13.11.2008 17:32 vložil Jirka

Jezdím tam dost často a neviděl jsem ani zákaz zastavení (nedávno jsem tam i parkoval), ani žádné odstavené vraky. A ten zbývající pruh vedle zaparkovaných aut je o dost užší než pruh standardní silnice. A to, znovu upozorňuji, zaparkované auto zabere míň místa než auto jedoucí (logicky nemůže jet několik cm od obrubníku).
Takže vůbec nechápu, co se mi tu pokoušíte sdělit. Připomínáte mi současnou starostku Kozuplíkovou, která na setkání s rodiči školy určené ke zrušení (její tehdejší "kompetence") uváděla na námitku, že pro malé děti je problém přejít rušnou čtyřproudovku s tramvajovým pásem, nezapomunetlný argument, že by se děti měly učit barvičky :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Kdo to tam znáte...

14.11.2008 17:37 vložil tari

Moc se mi líbí lidé,kteří nejsou s to za žádnou cenu uznat svúj omyl. Bohužel, pravdu nemáte. Zákaz tam je, abych upřesnil, zákaz zastavení ve směru od ulice Na Jarově a zákaz stání podél vilek ve směru k ní. Pochybuji, že za jízdy máte čas prohlížet si vnitřky zaparkovaných aut či hodnotit jejich technický stav. Toto mohu spíše já,který tam pěšky chodí desítky let několikrát denně, a proto jsem také o vracích, bezdomovcích a feťácích přespávajících v nich jednal s PČR a po jejich zásahu se nyní situace v tomto ohledu vyřešila. Nechápu, že můžete kategoricky tvrdit něco, co prokazatelně a nade vši pochybnost není pravda, a ještě mne zesměšňovat. O to jsem se vás neprosil. Čekal jsem spíše, že se ozve někdo, kdo tam bydlí a zná situaci stejně dobře jako já. Nepokládám totiž za smysluplné obhajovat, že koule je kulatá, v diskusi někým, kdo tvrdí, že je a byla vždy hranatá.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo to tam znáte...

14.11.2008 19:49 vložil chk

Že jsem tak smělý.... co to mění na tom, že ty garáže jsou naprostá hovadina a ještě na špatném místě?
Teď by měla následovat řada smajlíků s vyvalenýma očima, ale ti tu bohužel nejsou k dispozici :-)))


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo to tam znáte...

17.11.2008 16:35 vložil chk

Tak fajn, je tam zákaz stání. Není tam zákaz zastavení. Faktem ale je, že se tam běžně parkuje. Ale feťáci v autech opravdu ne-e :-)
Ta ulička je příliš úzká na to, aby se tam míjely dva jedoucí automobily. Musela by se zjednosměrnit. Každopádně to místo není vhodné hlavně z jiných, výše popsaných důvodů....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo to tam znáte...

23.3.2009 16:18 vložil L.Havlíčková

Teď je vše již zase jinak, delší dobu. Od té doby, co na rohu ulic Pod Lipami a Schofflerova stojí čtyři kontejnery, najednou auta podél ulice Pod Lipami v tomto úseku parkovat nesmějí. Řidičům byly rozdány najednou pokuty, předtím to stání samozřejmě vůbec nikomu a nikdy nevadilo. Je tu, domnívám se, pouze značka zákaz stání. A ta tu byla celá leta.Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama