Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Lez v clanku

20.5.2008 03:19 vložil Josef (46)

Pane Rute,

za prvé radnice neumí stavět za málo peněz. Potřebuje co nejdražší zakázky. To je dnes veřejné tajemství. Proč tomu tak je? Chlapci z ODS vás teď nepotřebují, třebas příště po dalších volbách a pak to v koalici s nimi pochopíte. Asi jste ještě moc mladý a naivní, česky se tomu říká hloupý.

Pro Vaši představu stejně velká zakázka na družstevním domě je 3x až 4x levnější než jak ji provádí radnice. Rád Vám to doložím a můžete se zeptat v Zastupitelstvu proč tomu tak je. Předseda ODS P3 Pavel Hurda Vám jistě rád odpoví. Nakonec jako ředitel obecní správcovské firmy obecníhom majetku sám sobě prodával služby (fa. Bieber & Kubeš). Nakonec si našetřil na obecní palác Akropolis. Víte za kolik ho koupil? Někilanásobně levněji, než nyní občané P3 platí za privatizaci obecních bytů. Vy o tom nic nevíte?

A za druhé:
Víte kolik zaplatíte např. ve Vídni za 24 hodin parkování v patrových garážích. Méně než za 3 hodiny v Praze. Víte na kolik Vás přijde parkovné na 1 měsíc? Na necelých 1.200 Kč. Víte kolik je průměrný plat Rakušana? Něco se Vám na tom nezdá? Ano, v Čechách je vše jinak. A Vy tomu svými zelenými bláboly pěkně pomáháte. Myslím, že děláte hochů z ODS radost. Ti radši sem na web nic nenapíší. Vedí proč. Nepotřebují vést polemiku s občany. Stačí jim Radniční noviny a tam se pěkně vychválí.

Co říkáte na šachistu Hurdu. Myslel jsem, že toho Kasparova na Hluboký roznese na kopytech, ale pak mu to nechal. Byl to přece host až z Moskvy. A pak musel ještě ten den odevzdat článek o sobě do Radničních novin a Kozumplíková potřebovala helfnout s článkem o nebezpečí Února 1948 a ještě šli spolu žehlit Tibetskou vlajku. Jsou to přeci jen kabrňáci demokratičtí. A kdo říká, že Kozumplice byla vdaná za aparátčika z KSČ, ten pěkně kecá. Nebo je to ten samej chlápek, co dělal ODS volební kampaň? Ale ne, to byl přece pravičák jak Brno, normální správnej podnikatel.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama