Diskuse

Deregulace parkovného

Vložit nový příspěvek

Hlupáčku maličký

20.5.2008 02:34 vložil Josef (46)

Milý příteli, ve Vašem článku o deregulaci parkovného je pěkná spousta nesmyslů.

Deregulace nájemného například v obecních bytech nájemníkům nic nepřinesla. Platí už nyní několika násobně více jak družstevníci a přitom nemají žádnou šanci šetřit ani regulovat teplo (škvíry v oknech, která každou chvíli vypadnou) a ceny služeb jim diktuje radnice. V bytě si musí opravit vše sami. Přijďte na návštěvu. S radnicí si dopisuji 6 let. Zbývá mi jen se soudit. Za co, když musím nejdříve nakrmit děti...

To samé platí o parkovném, která by se Vám líbilo zdražit. Víte o tom, kam tečou peníze od rezidentů. Sedíte na radnici a Vy to nevíte? Kolik si myslíte, že dostane Magistrát a kolik radnice P3? Že skoro vše schramstne soukromá firma? To je ale překvapení. Kdo inkasuje peníze za odtahy? Jak je možné, že Městská policie jezdí ve vozech soukromé odtahové firmy? Kde jste byl, když jsme pořádali demonstrace? Teď děláte chytrého mladého muže ze zastupitelstva... Jste blb, pane. Hloupý zelený bezdětný demagog, je mi Vás líto a všech, kteří se nechali napálit podobnými zelenými chorými mozky. S Pánem Bohem a utečte, prosím, z politiky. Jen uděláte svým hloupým chováním mnoho lidí nešťastnými. A ještě pro Vaši informaci. V USA rezident za parkování v místě bydliště neplatí, platí totiž daně obci a ta ví, že z parkovacích automatů pokryje veškeré potřebné náklady na parkovací zóny.


Reagovat  Reagovat s citací


dá se někde zaparkovat bez výpalného?

28.5.2008 17:15 vložil MedaBeda

Oblastem kde se vybírá výpalné se vyhýbám. Prostě si vybírám dodavatele z oblastí které jsou dosud svobodné.
Ale pro jednou asi budu muset na prahu 3. Nevíte prosím někdo kde tam zaparkovat a přitom se nenechat oškubat těmi vyděrači?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: dá se někde zaparkovat bez výpalného?

30.5.2008 22:27 vložil Dr. Fe1

Nikde. Praha 3 zavedla něco jako apartheid vůči obyvatelům jiných městských částí a jiných obcí. Prostě je to "only for white" a vy nepatříte do privilegované kasty, takže tam radši nejezděte.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama