Diskuse

Jste občané II. kategorie aneb nejste našimi voliči, vzkazují pražské radnice.

Vložit nový příspěvek

Re: je mi vás líto

23.2.2008 01:32 vložil Tinka

Tak já Vás nechápu. Proč byste měl riskovat odtažení? Stačí si koupit kartu na dvě hodiny, a můžete zaparkovat v modré zóně kdekoliv, a tedy kdekoliv v Praze 1, 2, 3, 7. Předpokládám, že řemeslníci se prostě zásobí těmito stíracími kartami a budou jezdit k zákazníkům jako dosud, kartu si pochopitelně naúčtují zákazníkovi. Takže v čem je problém? Pokud byste neznal stírací karty, tak jejich podstata je v tom, že je můžete mít v rezervě, a aktivní se stávají setřením příslušných políček....A můžete jich mít kolik chcete, akorát je třeba po dvou hodinách vyměňovat, když někde pracujete déle. Takže suma sumárum, řemeslníci budou na tom v podstatě líp než dosud.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: je mi vás líto

1.3.2008 11:26 vložil jack

Promiňte o čem to mluvíte ? Jaké stírací KARTY ? O ničem takovém jsem nikdy neslyšel.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: je mi vás líto

15.7.2009 11:18 vložil Kaštan

Milý arogantní Tinko, já bych Vám dal stírací karty asi až do chřtánu. Copak? Jste zapojen do kšeftu? Aby ne - stíračka za 60 na hodinu, kolik Vám to hodí, gaunere? Normálně jsem kliďas, ale po takovýchhle kecech bych Vám osobně jednu natáhl.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: je mi vás líto

15.7.2009 22:27 vložil Tinka

Milý Kaštane,
možná Vám takové silné výrazy jako chřtán, gauner a pod. připadají chlapské, ale spíš by neuškodilo, kdybyste si přečetl, k čemu vlastně reagujete. Myslím, že kdo si přečte ten sled příspěvků, tedy včetně toho, na který jsem reagoval, nemusí mít ani státrní maturitu, aby pochopil, o co šlo. Nemám tudíž cokoliv na svém příspěvku měnit, jenom teď bych doplnil ještě aktuální informaci, že je možnost si koupit parkovačku na 10 hodin. Jestli Vám tyto informace připadají arogantní, je mi Vás upřímně líto. Pokud jde o mne, nemám ani s úřady ani s parkovací firmou nic společné než to, že při každé návštěvě řemeslníka mu platím za kartu ať ji má nebo ne. Je to prostě jaksi automaticky v ceně zakázky. Mějte se pěkně.


Reagovat  Reagovat s citací


Arogance a fašizmus se strany Městské policie Praha 7 - Holešovice

25.8.2011 19:01 vložil Petr Forman

Petr Forman, Velmi malý podnikatel - skoro žebrák, Praha 7 - Holešovice
Arogance a fašizmus se strany Městské policie Praha 7 - Holešovice - podpořený pány Bémem a Janouškem, na které se doufám už pořádně horká voda vaří, nás snad konečně jednou přivede všechny do ulic a nebude to žádná sametová revoluce ale čistá defenestrace protože tyto svině si nic jiného nezaslouží. Jakým právem nás takto budou šikanovat. Mám 6 let malou firmu v Holešovicích a nevidím jediný důvod platit za naprosto nehoráznou prezentaci moci ODS na Praze 7 povolení za parkování u sídla společnosti cca 30.000 za rok. Jen jednou jsem si na nově vytvořených automatech zakoupil !!! 120 Kč/ 2 hodiny stání a stejně mě ty svině odtáhli. Není jiné volby - teror proti teroru.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama