Diskuse

Modré zóny volné o víkendu? Nezájem

Vložit nový příspěvek

Modré zóny volné o víkendu ?

8.12.2008 21:40 vložil Jarda

Osobně jsem byl naprosto zásadně proti zavedení zón. Avšak ze zkušeností po zavedení zón, musím přiznat, že se parkování zlepšilo. Zásadně však nesouhlasím s tím, že by se umožnilo volně parkovat o víkendech. To snad nemůžete ani myslet vážně. Na víkendové jízdy do Prahy jsou snad k dispozici záchytná parkoviště a městská doprava. Nechápu, proč bych měl o víkendu opět hledat místo na zaparkování jako dřív. To by byl popřen smysl zavedení zón. Stejný nesmyslný krok byl totiž učiněn např. v Chomutově. To by byl opravdu naprostý výsměch obyvatelům a jejich placeným kartám, kterou si může pak ...založit. S pozdravem Jarda, Praha 3


Reagovat  Reagovat s citací


Důchodci dostali na frak!

17.6.2008 16:12 vložil josef

Radnice Prahy3 rozhodla o tom, že snížené poplatky pro "parkování" v modrých zónách budou pro důchodce od 65 let! Veřejně se ptám, kdo tuto věkovou hranici určil! V každém případě se jedná o n e h o r á z n o s t! Vždyť řidičky či majitelky aut odcházejí do důchodu podle počtu dětí a mnohdy to je před šedesátým rokem věku! Jen trouba takto mohl rozhodnout! Totéž je tato skutečnost zpochybnitelná u mužů, jejich odchod do důchodu je jistě také v současné době do 65 let! Tudíž celý tento systém zpoplatněného parkování na Praze 3 je zásadně chybný, podporující nerovné příležitosti a je jen důkazem, kam až vede jednostranně modrá radnice Prahy 3! Jak toto mohli schválit zastupitelé za všechny politické strany na Praze 3?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Důchodci dostali na frak!

18.6.2008 01:43 vložil Tinka

To není rozhodnutí Prahy 3, a není to ani nic nové, ale je to podle jednotné metodiky pro všechny ZPS v Praze.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Důchodci dostali na frak!

14.7.2008 15:02 vložil karel

To je špatná odpověď od pana Trnky! Když nějaký trouba podle jednotné metodiky ZPS (nevím co je to ZPS) rozhodne tak se svět zboř! Dnes vím, co jsou to NMS (nesmysly modré strany! ) Bohužel až se tito pánové a dámy rozhodnou, že podle jejich metodiky bude věk na zlevněné papírky pro zóny parkování v Praze 3 omezený věkem 90 let - tak takto učiní! Holt metodika idiotů je závaznou metodikou i pro modrou radnici! Hlavně abyste si něco přivydělali soudruzi v dozorčí radě a představenstvu Pražské parkovací ( vy radní lochmané, hurdové). Ono se dělit z 20 mil.Kč něco dá!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Důchodci dostali na frak!

30.6.2008 02:46 vložil kontrola-nemocnych

kde si byl josefe kdyz se zony zavadeli? honil si doma saska u netu. mel jsi se pridat tenkrat, ted plat a drz zobak. a vol ods.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Důchodci dostali na frak!

14.7.2008 15:09 vložil karel

Děkuji ti vole za radu a na hulvátskou odpověď ti odpovídám! Jdi se podívat na to modré označení! Vede přes jakékoliv výtluky, ten stav silnic a přilehlých chodníků je děsivý! Aspoň kdyby se peníze z těchto poplatků věnovali na opravu silnic! Ale budou sloužit prý na výstavbu podzemních garáží! A proto hurá troubo na zničení Škroupova náměstí! Naši modří představitelé jistě (a ty hovado také) nepamatují, jaký význam mělo Škroupovo náměstí pro disidentské hnutí a slušné lidi! Tito lidé připravili nástup pro nové lidi na Praze 3. Bohužel tito lidé typu borse, českého, vyžáírky hurdy, MUDr. zemana zhuntovali politické klima na Praze 3! Dnes pod vedením kozumplíkové , kozumplíkové (bez vzdělání) vedou Prahu 3 k zářivým zítřkům!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama