Diskuse

Odtahy odtáhly 4 000 000,- Kč

Vložit nový příspěvek

odtah

18.2.2008 16:03 vložil jan

Po jednom z mnohých vykradení auta v noci mi policisti doporučili dát auto na hlavní, že ho lépe ohlídají, protože mělo všechny zámky vypáčené a tudíž nešlo zamknout. Po dvou hodinách vyčerpávajícího spánku (celou noc do pěti hodin do rána jsem řešil vykradení s policií P 3), jsem již auto nenašel. Naše bdělá městská policie auto zdokumentovala, že má všechny zámky zničené a odvezla ho přes celou Prahu (za 20minut!)na zadrátované parkoviště ve Stodůlkách. Pátrání po autě mi zabralo celý den, musel jsem zaplatit odtah a ještě se jít udat jako spolupachatel na městskou policii abych zaplatil pokutu.Když nepočítám desítky vykradení mého auta a jeden zmařený pokus krádeže, 3 ukradená vozidla vše bez výsledku, ptám se, na co máme obě policie? Kdo si mastí kapsu na odtazích? Teď, když ODS zavedla dobře placené stání, budou mít zloději ráj.Odsunutá auta už nebudou hlídaná majiteli.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: odtah

29.5.2015 13:41 vložil Karel Bosák

Kapsy si samozřejmě mastí odtahovka, která "přispívá" strážníkovi MěPolicie za informaci (nepíšu udání).
Kdy napadne Babiše, aby inicioval zrušení Městské policie, coby naprosto zbytečnou instituci? Kdo se nedostane k normální policii, zkusí to u městské, tam vezmou každého. Když se MěP vytvářela, psalo se, že ten městský strážník bude takový pan Vávra, co zná všechny lidi v okolí ap. Do měst se ale dnes dostávají lidi z druhého konce republiky, neznají ani lidi - a neznají ani terén. Jednou jsem učinil pokus: strážníka na Staroměstském náměstí jsem se zeptal na ulici Železná. Ochotně sáhnul pro uličník a sdělil, že Železná je ulice, co na náměstí ústí. Vůbec neznal svůj rajón. Dalších příhod s jejich kvalifikací jsou spousty.


Reagovat  Reagovat s citací


Vrak ALE neodtáhnou!

29.10.2007 15:31 vložil Ján Bardiovský

Je zarážajúce, že odtiahnu všetko okrem áut, ktoré majú na sebe nalepenú výzvu na odstránenie vraku... Pre ne sa zákaz parkovania netýka? Pritom, elegantne by sa tak vyriešil aj samotný problém odstraňovania vrakov z ulíc. Vrakov, ktoré zaberajú miesta na parkovanie. Škoda, že neexistuje štatistika, koľko je takých vrakov na uliciach... Možno by sme nepotrebovali budovať podzemné parkoviská.... Konkrétny príklad: pri poslednom čištení 10/2007 neodtiahli dve staré škodovky na rohu Ševčíkovej a Křížkovského.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Vrak ALE neodtáhnou!

1.11.2007 18:46 vložil Loner

hehe, jan jsem je prinutil uz dva odstranit, posilal sem jim fotky s tim ze si je archivuju a pa kje dam do novin. jeden vrak prezil ale dokonce dve cisteni ulic :) (perunova).


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Vrak ALE neodtáhnou!

1.11.2007 23:20 vložil Jirka

Ono jde o to, ze odtahovat pekna auta, je dobry obchod. Majitel vzdy dorazi a nakonec vse zaplati. Jenze vrak se musi skladovat nekolik mesicu a cekat zda se nahodou nekdo neozve. Zpravidla se tak nestane a proto se zase na naklady mesta musi zaplatit jeho ekologicka likvidace. No.. do toho se nikomu moc nechce, ze...


Reagovat  Reagovat s citací


Proc ve vsedni den?

22.10.2007 17:04 vložil Loner

jenom proto aby se na nas mohli nakapsovat pres kamarady z odtahovek. Cisteni ve vsedni den zpusobuje kolaps parkovani, zatimco o vikendech kdyz brnenska chamrad odtahne zpatky domu jsou ulice poloprazdme a s parkovanim behem cisteni by problem nebyl.


Nekolik jsem na to upozornoval na foru Prahy 3 ale tam to maj vymysleny. Napisou ze cisteni zajistuje technicka sprava komunikaci a ze s nima bezuspesne jednaj.

Proste je to jen dalsi metoda jak se nam dostat do penezenky!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama