Diskuse

Parkovací zóny v Praze 3 neplní svůj účel a nejsou fér

Vložit nový příspěvek

Re: Vynášejí peníze pro ÚMČ či jen pro soukromou firmu?

12.1.2009 15:50 vložil Ondřej Rut (SZ)

Jak asi víte, radnice zveřejňuje usnesení zastupitelstva a rady, avšak bez příloh, kde se relevantní informace nacházejí. Pokud by to dělali mohl byste se informace jednoduše dočíst v příloze tohoto usnesení: http://www.praha3.cz/volene-organy/usneseni-rady/2008/U-2008-611.html
Opozice i přes četné urgence a žádosti dostává materiály v jednom tištěném výtisku pro politický klub. Informace, které požadujete jsem si však z přílohy zapsal, nuže:

Usnesení se týká vyúčtování výnosů ze ZPS s MHMP za rok 2007, kdy zóna fungovala jen část roku. Za rok 2008 budou data zajímavější, ale ta budou vyúčtována pravděpodobně opět až v říjnu 2009. Praze 3 náleží 50 % výnosů po odečtení nákladů na zřízení zóny. Výnos činí 9,7 milionu korun, náklady ny zřízení a provoz ZPS 5,6 milionu. Čistý výnos po odečtení 4,1. MČ Praha 3 tedy připadnou asi dva miliony.

Zóny na Praze 3 provozuje firma Activ s.r.o.

Jak s penězi z výnosů zón radnice nakládá, to už se musíte zeptat radních, ostatně jejich úřad by vám měl poskytovat tyto informace také.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Vynášejí peníze pro ÚMČ či jen pro soukromou firmu?

16.1.2009 14:37 vložil nespokojený

Bohužel na serveru justice je cosi podivného. Není jasné, co to je za firmu.
Je zapotřebí udat její IČO!
Mohlo by se snad jednat o firmu Activ a.s. Praha (s majetkem 2 mil.Kč). Ta má sídlo na Praze 7 a také zajímavé složení! Ale vámi udaníá firma má sídlo na Kladně a je "čičmundou"! To k očekávanému byznysu nepřispěje! A dva mil. Kč vejvar pro MC? Vždyť jen rekonstrukce zasedací síně vyžaduje v rozpočtu a je tam zakalkulována patnáct mil. K4 z veřejných peněz!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Vynášejí peníze pro ÚMČ či jen pro soukromou firmu?

2.4.2009 21:18 vložil Radan Blažkovič

Ještě by se hodilo nějaké info, který celou tuhle gaunerskou obludnost vymyslel. Rád bych jej kontaktoval. Sice by se mi těžko hledala slušná slova, ale ono by to jinak nešlo, a ani to jinak nepůjde. S gaunerem jedině agresivně.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama