Diskuse

Pavel Hurda: Pravidla parkování v modré zóně určuji JÁ !

Vložit nový příspěvek

Vyhodme ho z kola ven

7.6.2011 19:54 vložil fami69

Nani to takhle nahodou na trestni oznameni za zneuzivani funkce zastupitele,ve prospech sveho podnikani a kolik penez uz zaplatil do obecni pokladny za zabor pozemku a jestli,tak jako vsichni ostatni,nebo nejake symbolicke a kdo mu to dovolil?


Reagovat  Reagovat s citací


Naprostá klasika

25.8.2011 19:07 vložil forix

Naprostá klasika není náhodou členem fašistické ODS


Reagovat  Reagovat s citací


tak to si přečtěte:

15.10.2009 17:28 vložil drobena22

http://www.tojesila.cz/cz/s16/SKANDALY-TOPOLA/c1631-Nevysvetlene-kauzy/n2181-Topolankovi-podnikani-neslo-tak-se-vrhl-na-politiku


Reagovat  Reagovat s citací


Tupost, arogance

2.4.2009 21:08 vložil Radan Blažkovič

Likvidace cestovního ruchu - tak lze definovat to, co se v Praze 3, a nejen v ní, děje. Turista má možnost zaparkovat na 2 hodiny - hodina/40 Kč - kdo si to tu mastí kapsu? Z Hradu se bude vracet, aby tam zase hodil 80 Kč, a tak pořád dokola? Nehodí-li, bude za "odměnu" odtažen - zase do kapsy všelijakým šmejdům. Takže milí zlatí představitelé, dovolím si tvrdit, že jste nehorázní gauneři, tupci, a kdoví co ještě, protože tohle se ve světě jen tak nevidí. Samozřejmě za to může i tupé stádo, které na všechno kývne a zaplatí vám poplatek, i kdybyste namontovali parkovací hodiny na zahradu k rodinnému domku. Drzost úředníků je vskutku všechny meze přesahující. Předpokládám, že za nimi nejezdí žádné návštěvy z "venku", tj. nikoho samozřejmě mimo Prahu neznají. Pokud ano, tak pro ně zajisté mají všelijaké výhodičky, takže elita si v klidu zaparkuje na jakousi protekční kartičku. Arogantní dáma I. Kořínková, nebo jak se to tupé stvoření na úřadu MČ Prahy 3 jmenuje, hnula žlučí nejednomu člověku, a dál si vysedává a arogantně odpovídá na dotazi týkající se nějaké etiky. K té Akropoli se půjdu podívat, a rád tam toho šmejda potkám.


Reagovat  Reagovat s citací


Musíte ho (občané) při volbách vykopnout!

12.3.2009 08:27 vložil jenda

Proč se tak všichni divějí nad chováním pana Hurdy? Vždyť on je navíc člen Modré (ODS!) Rady městské části Prahy 3, představitel korupce ve státní správě, spojení byznysu s politikařením!
Ne nadarmo se MČ Praha 3 neříká HURDYSTÁN!!!!
A bčané (a také ODS!) mlčí a asi se jí to líbí, že je zastupuje takový mafián ekonomicko-politický!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Musíte ho (občané) při volbách vykopnout!

12.3.2009 08:43 vložil Bob

Domnivam se, ze ten kdo cte tenhle web, tak je mu situace pomerne jasna. Problem je v tom, ze drtive vetsine obyvatel Prahy 3 jmeno Hurda nic nerika a ODS voli proto, ze chteji volit pravici... kdo tady tu pravici predstavuje nemaji tuchy. Na tehle vlne neznalosti se cela mistni politicka smetanka veze.
Takze tyhle vyzvy k "vykopnuti" by bylo lepsi tlumocit nekde jinde.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Musíte ho (občané) při volbách vykopnout!

13.3.2009 18:43 vložil Pavel Hurda

Příspěvek hezký, ale ... Jak novým a hlavně mladým občanům našeho volebního obvodu popsat pana Hurdu a nebýt sprostý? Jedná se o člověka, který se dere a také i dostává všude, kde může mít větší zisk.Jako majitel Akropolis a spoluvlastník více objektů , člen zastupitelstva a rady má vlastně přístup ke všemu.V žádném případě se tak neděje pro dobro občanů tohoto obvodu, ale za tiché spoluúčasti věrných se mu daří.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Musíte ho (občané) při volbách vykopnout!

14.4.2010 14:31 vložil Ez3kiel

Nepřijde vám ubohost podepisovat se jako P.H.? Nemáte vlastní jméno nebo alespoň Nick?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama