Diskuse

Reakce na příspěvek

Parkování přechodně bydlejících

19.2.2008 23:40 vložil Stanislav Tábor

Mohlo by se na první pohled zdát, že se radní na radnici radili a dospěli k nápadu jak vytáhnout ze svých "poddaných" nás občanů další zlaťáky to jejich pokladny. Ale na druhou stranu vždyť právě my "domorodci" z Prahy 3 jsme jim dali důvěru a mandát k jejich radění a rozhodování. V zavedení zón nemám výhrady. Poplatek pár stovek roně za to, že pohodlněji zaparkuji svého plechového miláčka před domem kde trvale bydlím mi přijde ze strany radních spíše jako rozhodnutí moudré a rozhodnutí přispívající k mému spokojenému životu na Praze 3.

Nemohu se však nahlas nezamyslet nad tím, jak toto rozhodnutí cítí spolobčané, řidiči, kteří na Praze 3 bydlí takzvaně přechodně.
Nemají trvalé bydliště na praze 3 ani nejsou majitelem nemovitosti.
Co z toho vyplývá? - Nejsou to voliči radních, kteří by jim při svém rozhodování mohli svým rozhodnutím poděkovat za důvěru do nich vloženou.
"Proto ať platí jak mourovatí zaznělo z radnice." 24 - 350000 ročně. Sice tu bydlíš, ale nevolíš.
Je to správné, nebo spravedlivé?

Projdete li se nyní po Praze 3 - na první pohled poznáte podle poloprázdně zaplňeného parkoviště dům v osobním vlastnictví kde nájemníci bydlí v koerčním nájmu bez nároku na nahlášení trvalého pobytu.
Na první pohled poznáte dům kde žijí spoluobčané, řidiči, kteří na vzdory dostatku volného místa k zaparkování nemají na kde zaparkovat.
antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama