Diskuse

Pražský deník: Tendr si Praha dohodla předem

Vložit nový příspěvek

vybraný projekt

16.4.2016 22:40 vložil alena

Projekt už je vybraný. Probíhá stavební řízení , ve kterém je schvalován projekt MCA atelieru, který se nazývá Sadové úpravy. takže přibude mnoho řad stromů na ploše před kostelem podle Vinohradské a podle školy a podle kostela na obou stranách.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: vybraný projekt

17.4.2016 10:40 vložil alena

Reagovala jsem na oznámení, že na Jiřáku přibudou stromy. Jde o to,že projekt byl předváděn v jídelně školy na nám Jiřího z P. 9.7. 2014 a psaly se proti němu petice.Ale tento projekt je ve stavebním řízení. Přibudou řady st romů na ploše i kolem kostela,kašna bude přesunuta,. Kostel přestane být dominantou a ubyde místo na akce Pan arch. Kupec napsal. že zde je hodnotou otevřený prostor. Sady jsou naproti na Vinohradské. Pan Kupec napsal článek na Kauzu3 26.5.2014 a najdete ho na Kauze3 v archivu. Ozvěte se, kdo tenkrát 9.7.2014 byl proti tomuto projektu.Místo krásného sluuného prostoru kolem kašny budou stromy. Kašna bude jinde jako nutné zlo.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: vybraný projekt

17.4.2016 14:09 vložil Radek

Dělá se jen to, co občané dovolí svou pasivitou. Ten projekt mohl být už dávno schozen ze stolu, kdyby byl dán najevo početný odpor. Bohužel, pasivní občan neudělal nic a tak po zásluze bude mít toto.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama