Diskuse

Výdej lístků v Perunově

Vložit nový příspěvek

Tak se nam ulice plni :)

6.3.2008 19:55 vložil kontrola-nemocnych

V radnicnich novinach se sice pan radni raduje jak se ulice vyprazdnily ale to platilo jen prvni dny. bylo to dane tim ze proste lidi nemeli vyrizenou kartu, eventuelne trvaly pobyt. aktualne na slezske uz nezaparkujete :)


Reagovat  Reagovat s citací


nikdo nezvedal telefony

1.3.2008 20:07 vložil Hel

Bohuzel, pry meli moc prace, ale oni ti panove co meli zvedat telefony zadne karty nevydavali.


Reagovat  Reagovat s citací


Nehoráznost

1.3.2008 09:34 vložil jan

Systém placeného parkování je naprostá nehoráznost. Jediný užitek ze systému mají odtahové služby, kterým zajišťuje celodedenní aktivitu. A to je smysl celého opatření. Kdyby skutečně chtěla radnice zabezpečit parkovací místa pro obyvatele Prahy 3 tak by je prostě zřídila. Argumentace že již není místo je NEpravdivá. Stačí se projít ulicemi a najdeme tolik místa, že by bez problémů zdvojnásobila současné množství parkovacích míst.
Připadá mi, že radnice ohledně osobní automobilové dopravy vychází z filmů šedesátých let, kdy Homolkovi si koupili auto a jeli do Teplic na fotbal. Nebo aspoň chtěli. Úřad Prahy 3 si představuje, že všichni z Teplic sednou každý den do auta a jedou do Prahy za nákupy do Kotvy a parkují na Žižkově.
Tento přístup svědčí o buď o naprostém nepochopení významu osobní automobilévé dopravy, nebo - a to vidím jako reálnější - o špinavém, sprostém a nehorázném kšeftu. Špinavém sprostém a nehorázném říkám proto, že není dobrovolný. Radnice zneužívá faktu, že obyvatelé prostě potřebují mít auto před domem. Význam osobní automobilové dopravy není v přemisťování jedné osoby, ale nákladu. To pochopil již pan Ford téměř před sto lety a jeho velúspěšný model T byl pick up. A platí to i dnes. Potřebujete parkovat před domem aby jste vyložili nákup, odvezli děti do houslí, naložili tašky když jedete ke tchýni atd.
Osobně budu v příštích volbách podporovat tu politickou stranu, která bude mít ve svém programu zrušení placeného parkování.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Nehoráznost

1.3.2008 21:27 vložil František

Jane, koho jste podporoval v těch posledních komunálních volbách, parkování mi přijde ještě jako prkotina proti tunelům jako "SKM", "Akropolis", "Nástavby Chmelnice", "Tribuny Viktorie Žižkov" a další. Přijde mi, že jste se probudil před měsícem....Pokud se nezačnou ve větší míře obyvatelé P-3 zajímat o dění ve své MČ, budou mít lidé tipu současného vedení radnice stále navrch.


Reagovat  Reagovat s citací


O autorových tvrzeních by se dalo pochybovat

27.2.2008 16:25 vložil Pavouk

V Perunově ulici jsem denně ráno před osmou. Frontu o sto lidech jsem tam tento týden neviděl ani jednou...

Koncem ledna, tj. 2 - 3 týdny před spuštěním placených zón, tam nebyla ani noha.

Tak se ptám, proč já jako daňový poplatník Prahy 3 mám platit zvýšené náklady (delší pracovní doba, přesčasy, programování Internetu...) jen proto, že někdo jiný nechal vyřizování svých záležitostí na poslední chvíli ?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: O autorových tvrzeních by se dalo pochybovat

27.2.2008 16:52 vložil chk

Nevím jak tento týden, ale minulý týden ve středu tam v sedm ráno čekal asi dvěstěhlavej dav. Tím mohu autorova tvrzení více nežli potvrdit. A to vyřizování na poslední chvíli si laskavě nechte pro sebe, ne každý chodí ráno hned okolo úřadu a běžně mívají lidé i jiné (důležitější) starosti!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: O autorových tvrzeních by se dalo pochybovat

27.2.2008 21:08 vložil ovce

Protože stačí umět trochu počítat.Denní kapacita v pondelí a ve středu cca.200 v úterý a čtvrtek po 150ti a pátek možná 100 vydaných karet,což je asi 800 týdně ,3200 měsičně .38400 rocně,takze to možná na 20000 odhadem prodanych karet stačí,ale se na posledního ovce se dostane asi někdy v srpnu,ale to uz budou muset stát první ovce na karty 2009 aby se zase dostalo do unora včas na každou.Takže už vím proč?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: O autorových tvrzeních by se dalo pochybovat

1.3.2008 17:18 vložil Mirek

Pozor, v pátek je zavřeno!


Reagovat  Reagovat s citací


Něco z Mladé fronty:

26.2.2008 14:15 vložil chk

Na kartu se čeká hodiny
To může potvrdit i vedoucí odboru dopravy Prahy 3 Martin Vančura. "Ráno během hodiny si lidé rozeberou pořadové lístky a pak už jenom čekají. Často až několik hodin," popisuje Vančura, jak vypadá situace na výdejním místě v Perunově ulici 5.

"Je to klasika. Ještě minulý týden tu nikdo nebyl a na poslední chvíli stojí lidé fronty," kroutí hlavou Vančura.

Lidé, kteří by chtěli nechat nákup karty až na příští týden, však riskují.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Se spuštěním zón placeného stání už nebudeme nijak navyšovat kapacitu ani prodlužovat pracovní dobu výdejního místa," varuje Sotona.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
A ohledy nebudou brát ani strážníci. Radnice totiž nepočítá s žádnou dobou "hájení". Jakmile zóny placeného stání odstartují, zahájí strážníci odtah aut, která v ulicích parkují neoprávněně.Reagovat  Reagovat s citací


Re: Něco z Mladé fronty:

29.2.2008 20:21 vložil Honza

Ano, pan Vančura se tímto ukazuje jako totální blb. Protože jen blba by ty fronty mohly překvapit a ke všemu na to neragovat. Pro kartu jsem byl před 14 dny (pro šťouraly - hned druhý den po podpisu smlouvy a změně trvalého bydliště), vzal jsem si lísteček a jel rovnou do práce. Tam jsem si zavolal na jejich telefon v domění, že mi řeknou, kde najdu aktuální číslo - nakonec dotyčný člověk se odešel podívat ...
Dobré bylo, že jsem si spočítal rychlost odbavení (informace 15 a 20 minut zároveň je fakt úžasná), za 2,5 hodiny sedl na autobus a přijel tak, že číslo přede mnou volali marně a pak jsem šel hned na řadu já:-)


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama