Diskuse

ČTK: Praha 3 dostala od ÚOHS pokutu 60.000 Kč za chyby v zakázce

Vložit nový příspěvek

tak to si přečtěte:

15.10.2009 17:33 vložil drobena22

http://www.tojesila.cz/cz/s16/SKANDALY-TOPOLA/c1631-Nevysvetlene-kauzy/n2181-Topolankovi-podnikani-neslo-tak-se-vrhl-na-politiku


Reagovat  Reagovat s citací


Zaplatí to radnice, ale ne z veřejných peněz!

7.9.2009 18:27 vložil kadel

Tu pokutu musí zaplati vedení radnice! Myslím si, že takový Lachman, to je hajzl již na pohled. Vzděláním střední škola cestovního ruchu! A co dělá na Radnici? Jako člen Oblastní rady ODS na Praze 3 byl vyslán, aby si přivydělal cca 60 tis.Kč jako zástupce starostky - místodržící Prahy 3. Při výběru této firmy vybrali naši radní (snad i s toliko opěvovaným ekonomem Reisieglem v Hlásné troubě ODS -alias Radniční noviny 9/2009) firmu, která nemá ani tradici ve své činnosti - RK Sever s.r.o., s datem zápisu z obchodního rejstříku Měst.soudu v Praze -podivte se! 27. listopadu 2008§ firmu, která by občanům zajišťovala právní smlouvy- bez odbornosti a s nějakým troubou 55 letým zdendou suchým z Ústí nad Labem! Žádný právník , jediný společník! Firma má za předmět podnikání pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor s poskytováním základních služeb zajišťující řádný chod nemovitostí, bytů a nebytových prostor! Myslím si, že by mohla být lepší než celá SKM Praha 3 v čele se zastupitelem Prahy 3 modrým soudruhem Císařem (navíc podniká v IT ke svému ředitelování) a jeho podtroubou jamýmsi Tomoyou. s troufám si říct, že pan suchý je bílý ků'ň podnikatelské loby těch císařů, šmídů, lochmanů a samozřejmě hurdů! Tito ex-prdi předpokládali, že¨´UHOS je sebranka jim podobná! Ale aspoň se přepočítali! Doufám, že komise kontrolní, kterou vede pí. Oubrechtová z ČSSD (ale zase v komisi je hurda! a dva další z pěti zastupitelé za ODS!) spravedlivě posoudí , kdo zaplatí tuto pokutu. A za lhaní a úmyslné klamání veřejnosti by měl být tiskový mluvčí sotona vykopnut! Dělá i Vám z ODS nepředstavitelnou blamáž! Už aby byly volby a bylo to vám spočítáno!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Zaplatí to radnice, ale ne z veřejných peněz!

7.9.2009 20:16 vložil Bob1

Volby tu jsou kazde 4 roky. ODS je stejna uz nekolikate volebni obdobi a zatim nepozoruji, ze by ji to nejak skodilo.


Reagovat  Reagovat s citací


Cena bytu na P1- 550 000Kč

7.9.2009 08:37 vložil D.M.

Vzor na čem dostat MU-P3 na kolena.

Pražská radnice udělala z nájemníků milionáře

http://www.novinky.cz/bydleni/reality-a-finance/133823-prazska-radnice-udelala-z-najemniku-milionare.html

dodatek

Privatizace na Praze 1 se nezastaví
http://www.novinky.cz/bydleni/reality-a-finance/127225-privatizace-na-praze-1-se-nezastavi.html


Reagovat  Reagovat s citací


A tu pokutu zaplati kdo?

27.8.2009 15:43 vložil Pedro

... obcane Prahy 3, nikoliv ten, kdo chybu udelal. Jako obvykle. Je to tedy naprosto zbytecne. Krome toho UHOS tutove nezkoumal privatizaci jako takovou, ale predpokladam jen tuto zalezitost. Uz z nazvu uradu vyplyva, ze zkouma otazky podezreni z monopolniho chovani, coz se vubec netyka privatizace bytu na Praze 3:). Pan Sotona by si mel doplnit vzdelani.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama