Diskuse

FOTO: Členská základna občanského sdružení Žižkov nejen sobě se rozšířila o stovky nespokojených nájemníků

Vložit nový příspěvek

Kluci a holky z ODS

17.3.2009 00:56 vložil Josef

Na akci do Olšanky dorazilo více pozorovatelů z ODS. Napočítal jsem jich cca 7-8. Škoda, že se přítomní občané tento večer nedozvěděli více o straně, která vládne na radnici v Praze 3 nepřetržitě již od roku 1991. Je to právě zdejší ODS, strana nikoli občanská, strana nikoli demokratická. Její vyslanci velmi bedlivě sledovali jednání občanského sdružení Žižkov (nejen) sobě. Po akci se sešli před Olšankou a vůbec nevypadali přepadle, dokonce vtipkovali. Asi na účet obtížného hmyzu, tak nás nepohodlné občany titulují. Jak tento večer ale obavatelé Prahy 3 ukázali svou účastí v počtu několika set, může nás už v příštích volbách potkat tolik potřebná změna ve vedení radnice. Už je proto, aby si každý nájemník obecního bytu mohl svůj byt bez problému koupit nebo aby důchodci měli vůbec nějakou šanci přežít nesmyslné zdražování nájemného. Pokud svým hlasováním v příštích volbách nevyřadíme ODS v Praze 3 ze hry, tak budeme opět tam, kde jsme dnes...
Klukům a holkám z ODS ještě vzkaz. Projekci před Olšankou, ozvučení venkovního prostoru a profesionální videozáznam zajišťovali technici bez jakéhokoli nároku na honorář. Jednoho před čtyřmi lety vyloučila ODS z privatizace obecního bytu, druhého i třetího připravila o zakázky. Pokud bude třeba, přivezou i příště potřebná vybavení. Ne všichni živnostníci musí nutně podporovat ODS. V tom se tato strana ohromně mýlí.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Kluci a holky z ODS

17.3.2009 09:17 vložil Jéža

Sotona ten nic neřeší, jeho přihlouplý usměv hovoří za vše :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Kluci a holky z ODS

17.3.2009 12:55 vložil JIndra

Je to bohužel tak - za nějakych 18 let u moci ODS se z Prahy 3 stalo totalitní území - navíc, nestydatost radních a zastupitelů je už tak vysoká, že se vážně můžou smát, protože, upřímně: kdo levně bydlí, resp. si koupil od obce levně byt? Kdo rozhoduje o min. miliardě korun každý rok, které nejsou jeho, bez jakéhokoliv dohledu těch, kterým jsou tyto peníze určeny? Kdo má statut nedotknutelných? Kdo má za sebou ODS ve vládě, parlamentu, v Praze, atd? Bohužel, my občané to nejsme... :)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Kluci a holky z ODS

4.4.2009 20:18 vložil druid

Jenže právě ve volbách si své zastupitelé lidi zvolili. A o tom, že chtějí západnídemokracii také rozhodovali v sametové revoluci občané. Západní demokracie je právě o tom, že se "svobodně mohu rozhodnout" zda budu pracovat a kde budu pracovat a kde chci bydlet. Zrovna tak si přece mohu vybrat ošetřujícího lékaře a mateřskou školu. Nikdo minebrání ve výběru. Stát, který zabezpečuji základní sociální potřeby občanů - jsme zavrhli , protože omezoval naši osobní a zejména politickou svobodu. Demokracie západního typu může být spojena s větší nebo menší sociální sítí, ale klade hlavní důraz na to,že zabezpečení ekonomické je záležitostí občana samotného a jeho rodiny. Ekonomické zabezpečování ve větší míře považuje za zásah do osobních svobod člověka.Chceme-li něco opravdu změnit, znamená to měnit nejen na Praze 3, ale celý systém.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama