Diskuse

PhDr.Martin Valenta, SZ: Nekrolog za Perunku

Vložit nový příspěvek

Re: Vadí mi,

2.7.2008 14:40 vložil jan

Je mi líto, ale tento přispěvek je natolik hloupý, až to zaráží. Jak může zastupitelstvo zvracet a napravovat chyby Rady, když má v zastupitelstvu menšinu, tedy nemůže ODS přehlasovat? Chtelo by to procvičit matematiku 1. stupně ZŠ.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Vadí mi,

2.7.2008 21:59 vložil Tinka

Milý Jene,
o moji matematiku nemusíte mít péči, ale očekával bych, že dokážete přečíst víc než první dva řádky textu. Kdybyste to udělal, jistě byste pochopil, o čem píši. Tak mi prosím udělejte tu radost, a dočtěte do konce, co jsem psal, a jestli i pak budete trvat na svém, budu to brát jako svoji vyjadřovací neschopnost.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Vadí mi,

14.7.2008 17:21 vložil karel

Všichni si myslíme v jaké to demokracii žijeme, že vox populí existuje! Nikoliv! Jednou za čtyři roky se občané dostaví k volebním urnám a podpoří tu stranu, kterou si vybrali. A tak, po různých koncertech na náměstí Jiřího z Poděbrad, snídaních na stanici metra želivského se bohužel většina občanů na Praze 3 rozhodla dát svůj hlas ODS! Bohužel asi neznali chování předchůdců těch, kteří jsou dne s na radnici - modrých soudruhů Borse, Českého, Kozumplíkové, Hurdy, MUDr Zemana, Mikesky! Tak se vážení "Žižkováci" nedivte! Kde je privatizace bytů, kde jsou další sliby z "volebního programu"! Tady v Praze 3 si dnes může ODS dělat vše co jí příjde za lubem! Mezi zastupiteli má převahu, obsazení radnice je zcela modré (i nekvalitními a nevzdělanými lidmi! A snad i slušní zastupitelé ODS mlčí! Ono takové jednání zastupitelstva vypadá jako Kocourkov! Zastupitelé dostávají materiály na poslední chvíli, každý rozumný návrh opozice je smeten se stolu! Jediná rada: zastupitelé zvolení mimo ODS odejděte z takového Kocourkova a nezúčastňujte se té habaďůry ODS!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama