Diskuse

PhDr.Martin Valenta, SZ: Nekrolog za Perunku

Vložit nový příspěvek

Překvapuje mě ta demografická studie

3.7.2008 00:57 vložil chk

Když totiž před několika lety chtěla pí Kozumplíková, tehdy pověřená vedením odboru školství na radnici, rušit školu na Pražačce, oháněla se úplně jinou studií. V ní se údajně tvrdilo, že obyvatelstvo Prahy 3 nezadržitelně stárne a další školy nebudou potřeba. Už tehdy bylo však jasné, že se jedná o nesmysl. Stačilo pozorovat okolí, na území Prahy 3 se začali stěhovat mladší lidé a zakládat rodiny, navíc už tehdy existovaly plány na novou masívní výstavbu a probíhala výstavba nástaveb na domech ve vlastnictví města. Takže po krátké polulační pauze se dal očekávat naopak populační boom.
Každopádně rušit školy v současné době je ZLOČIN. Chci vidět, jak je někdo za pár let bude znovu zakládat. Když pominu efekt nepřerušené tradice, přijde to přinejmenším hodně draho.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Překvapuje mě ta demografická studie

10.7.2008 16:23 vložil kája

Ježíšmarjá, ta nevzdělaná dnes starostka vedla odbor školství na radnici! Ta může tak jen střihat pásky a klást věnce! Ta je ukázkou toho, že vzdělání nerozhoduje! proto je tak neprofesionální složení radnice na Praze 3!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Překvapuje mě ta demografická studie

10.7.2008 23:43 vložil chk

Nejdříve vedla školství, posléze měla na starosti privatizaci bytů na P3. Proto také, když volby vyhrála ODS (která má privatizaci ve svém volebním programu) je po této privatizaci ticho po pěšině.
Ostatně se domnívám, že lidé jako pí. Kozumplíková jsou pouhé loutky. Za nitky tahá někdo vzadu.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama