Diskuse

Reakce na příspěvek

Má vlastní zkušenost

21.6.2013 22:02 vložil Katka V.

Dobrý den,
ráda bych zde uveřejnila svoji zkušenost s panem ředitelem. Můj syn navštěvuje tuto školu. Před nedávnem jsem se ještě s jednou maminkou dostavila k panu řediteli probrat jisté věci. Doslova mě šokovalo jeho jednání s námi jako rodiči. Byl arogantní, nepřístupný jakémukoli dialogu či hledání jiného řešení. Nemohu říct, že by z jeho strany byla nějaká snaha či snad slušnost informovat rodiče o změně tř. učitele, naopak - kdybych se pana ředitele nezeptala sama, tuto informaci bych se asi dověděla jako další rodiče dané třídy až v září – asi jako překvapení. Posléze úplně překroutil „inspekční zprávu“ a podal nám naprosto mylné informace týkající se této zprávy. To jsem samozřejmě zjistila až poté, když jsem si tuto „inspekční zprávu“ přečetla. Nemůžu stále uvěřit tomu, že si to člověk v takovéto pozici může dovolit. A nebudu popírat, že mě to jako rodiče velice urazilo. To si opravdu pan ředitel myslí, že jsme jako rodiče tak hloupí a neumíme si to přečíst???!!!
Dále Vám děkuji za uveřejnění oficiálních zápisů ze ŠR a samozřejmě i toho neoficiálního. Opravdu jsem si je se zájmem přečetla. Je z tohoto zcela jasné, proti čemu se jako rodič ohrazuji. Je to naprostá dezinformovanost, snaha cokoli zamáznout do ztracena, neinformovat správně rodiče či je dokonce informovat mylně. Nevím, kdo tedy roznáší fámy a polopravdy, což narážím na prohlášení vyvěšené na webových stránkách školy. A co mě nejvíce znepokojuje je otázka: „V jaké době to žijeme, pokud se stále zastává názor – KDO NEJDE S NÁMI, JDE PROTI NÁM A RYCHLE S NÍM PRYČ!!!!“ Ten, kdo si přečetl poslední zápis ze ŠR, jistě ví, na co narážím……… Pak už možná i chápu 15 podpisů uvedených pod tímto prohlášením. Je mi z toho smutno.
Stále doufám, že se najdou lidé, kterým není lhostejný osud této školy, jejích žáků, rodičů i učitelů a že se tato situace vyřeší ke spokojenosti všech.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama