Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Má vlastní zkušenost

23.6.2013 23:19 vložil David Yilma

Dobrý den Kateřino V.

pokud dovolíte, rád bych věděl, která část inspekční zprávy byla překroucená panem ředitelem a neodpovídala skutečnosti. Skutečně rád se dozvím kde nastalo jaké pochybení.

Pokud máte pocit (společně s panem Dosedlou), že 15 podpisů v prohlášení bylo vymíněno, či skrytě podpořeno "výhodou" u pana ředitele, tak se skutečně mýlíte. Text dopisu i podepsaní lidé nebyly panu řediteli známi. A ani zpětně nikdo z nás neočekává, že by získal jakoukoliv "výhodu". Naše aktivity jsou skutečně jen odrazem nespokojenosti s jednáním některých pedagogů na naší škole vůči rodičům a žákům. Nakonec o tom byl text prohlášení. Nešlo o "ochranu" pana ředitele. Je samozřejmě pravdou, že vám tuto konspirační teorii jen těžko vyvrátím, ale je třeba aby to zde otevřeně zaznělo.

Co se týče "arogance jednání pana ředitele", nemohu jí posoudit, nebyl jsem u toho a nevím o čem bylo jednáno. Jen tuším, že problém s přesunem vyučujících ve 3. ročníku (jak nakonec naznačujete) je problém, který nemá dobrá řešení a jde vždy o řešení nutná, nikoliv ideální. Opravdu si myslím, že nikdo ve škole z nich nemá radost.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama