Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Má vlastní zkušenost

24.6.2013 11:35 vložil Michal Konvička

Dobrý den pane Yilmo,
přečetl jsem si také prohlášení pedagogů na webu školy a musím říci, že jsem byl velmi překvapen. Část pedagogů se v něm vymezuje proti "tvrzením, množství klepů, nepodloženým a účelově zkresleným informacím, polopravdám". Dále hovoříte o jakési negativní kampani.
Ať je situace jakákoliv a pravda na té či oné straně, v tomto textu jen něco a někoho kritizujete aniž byste uvedli konkrétní informace a především argumentaci protistrany. Jak si může věci neznalý rodič udělat vlastní názor? Tento fakt vyvolává spíše pochybnosti o signatářích samotných. Podobné texty jsem četl již před 25 lety.
Co však vyvolává moji pochybnost nejvyšší, je "neexistence" pana ředitele samotného.
V takto již "vypjaté" atmosféře bych očekával, že začne pan ředitel osobně komunikovat s rodiči ať na facebookovém profilu školy nebo zde na kauze3 aby tak co nejrychleji rozptýlil pochybnosti o kvalitě vedení naší školy.
Dcera chodí do 2. třídy a s paní učitelkou jsem spokojeni. Jen před každým konáním školy v přírodě se musíme, pro mne z nepochopitelných důvodů, dožadovat aby byl vypraven autobus s bezpečnostnímu pásy. To byl pro mne první signál, že vedení školy má v kominikaci s rodiči problém...antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama