Diskuse

Černý výlep: \"Kdo jsi bez viny, hoď kamenem\"

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: lež nebo nepravda? Světí to účel

18.10.2010 20:35 vložil Jirka Ptáček

Fandíte mi :-)
Přečetl jsem Váš příspěvek, vystartoval jsem ven, během chvilky jsem našel černý výlep a do 15 minut to zvládl i s článkem. A to všechno kvuli jednomu anonymnímu rejpalovi v diskusi.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: lež nebo nepravda? Světí to účel

18.10.2010 20:51 vložil hanumil

Aha, takže místo odpovědi, mě nazvete anonymním rejpalem a na odpověď se jaksi zase nedostalo.. Nejste vy náhodou politik?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: lež nebo nepravda? Světí to účel

19.10.2010 07:02 vložil Sly

Zdravím- tahle diskuse je zbytecna. To, ze ODS v Praze sama poskozovala cizi propagaci je evidentni. Stejne, jako to delaly i jine strany. Zde neni rozdilu. Rozdil je v tom, ze samozrejme ODS si z moci uredni zabrala maximum ploch a lezla kazdemu poradne na nervy. Uz proto si myslim, ze je zcela v poradku, ze nekteri lide zacali jejich plakaty upravovat maluvkami, apod. Pokud ODS nekdo prelepil nebo upravil deset z asi milionu plakatu v Praze, tak je to prd proti tomu, kdyz jine strane kdosi prelepil nebo znicil polovinu z jejich treba padesati zaplacenych ploch. Znam konkretni pripady. ODS v techto volbach nesoutezila ferove, jak je ostatne jejim zvykem v posledni dobe, bohuzel.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: lež nebo nepravda? Světí to účel

19.10.2010 16:42 vložil Mr. Stenatko

A jsme opět na začátku... prosím o ty konkrétní případy - důkazy - pokud je máte.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: lež nebo nepravda? Světí to účel

21.10.2010 10:54 vložil hanumil

Zřejmě asi nejste ze Žižkova. Já tu pracuji a každý den projíždím přes Koněvovu. Tam nebyl ani jeden plakát ods, top09, na kterém by nebyla nálepka zelených(nebo jinak vylepšený, fantazie pana Stropnického je opravdu zajímavá). Plus rozřezané plakáty na těch sloupech. To Vám nestačí?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: lež nebo nepravda? Světí to účel

21.10.2010 16:21 vložil jffff

Já jsem zase viděl přelepené všechny plakáty Žižkov nejen sobě a Matěje Stropnického v Ondříčkově ulici palakáty na studio Happy Time paní Lenky Purové Uchytilové, která byla úplnou shodou okolností členkou Komise pro likvidaci majetku na Praze 11.

Na náměstí Jiřího z Poděbrad je plakát Žižkov nejen sobě přelepený na Cirkus sobě a Matěj má takový veliký červený nos. To vymyslel asi někdo z Hurda-boys.

Nebo máte jiný názor??


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: lež nebo nepravda? Světí to účel

21.10.2010 19:19 vložil j.svrcek

Jesli chcete příklad tak jen za dva předvolební dny (čtvrtek a pátek) mi "neznámí pachatelé" 5krát polepili výlohu kde se za sklem nacházely plakáty a ukradli banner ŽnS. Že by poškozování cizího majetku a krádež?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama