Diskuse

Černý výlep: \"Kdo jsi bez viny, hoď kamenem\"

Vložit nový příspěvek

Re: ODS odstupující?

28.10.2010 21:24 vložil Hurda představil své loutky! No potěš pánbů!

Hurdův gang čtyř ,alias loutky pana kmotra hurdy stále visí na domě Ondříčkova 37: Tam boční stranu domu stále využívá naše mocná podnikatelská nedemokratická strana vedená kmotrem PH. Místo toho, aby konečně zateplila SKM (samozřejmě vedená modráčkem Císařem ,jinak stále ještě zastupitelem za ODS! a pí Holzknechtovou (členkou Oblastní rady hurdovy podnikatelské strany) boční stěnu paneláku -tak tam visí kmotr Pecha Bc.- blbec celkový, protože u výtvarníků je možný jenom titul BcA. On už neví ani jaký titul si a kde koupil! Všichni si dobře pamatují jeho působení na velké radnici- kulturní beznaboh (spolu s kurevníkem richterem, kauzu dnes již mezinárodní s Muchovými obrazy, jeho činnost v dozorčí radě Pražské plynárenské) Tato činnost mu vynáší tomuto "odborníkovi" téměř 2 mil. Kč! - a bez odborného vzdělání. Asi je to tím, že další "odborník" působí za miliony v představenstvu téže firmy- vyučený topenář a pak dálkový maturant v období Stavocentrálu- podniku ÚV SSM! A toho "odborníka " znáte- je to náš milovaný modropták Pavel H.!, kmotr!
Spolu s ním další členové gangu- Jungwirt z minulého zastupitelstva- podnikatel v medicíně a údajný chirurg- to jak vypadá a funguje zdravotní péče v Olšanské 7 (špína, hnus) ho nezajímá- tam chodí jen na schůze modráků. Dalším na bilbordu je všehoschopný Zeman, ředitel FN Královské Vinohrady (k této činnosti má ještě soukromou praxi ve Vinohradském ambulantním zařízení, Kouřimská 10 jako společník) a jistě budě řádně vykonávat funkci zastupitele)- v minulém období byl místostarostou a "odborníkem" na dopravu. A madam Vranová- působila v mnoha komisích ve kterých vždy zastávala "pravicovou" politiku bez jakýchkoliv znalostí problémů! Ideální loutka v rukou Bc. Pechy a kmotra s dálkovou maturitou Hurdy! Dnes z bývalé aranžérky "podnikatelka" v reklamě! Alespoň si svoji "čuňu" na bilbordech uměla vylepšit.Ostatní púsobí jako dobře vysmátí a dobře vyžraní modráci! Pak že podnikání v dresech modroptáků nenese! ještě když jsou to loutky! No a ostatní zvolení - sladkovský, hoffmann,matušek -jedna rodina- všichni propojeni s kmotrem v mnoha funkcích- sladkovský ve Správě zbytkového majetku MČ Praha 3(tam je základní kapitál nás všech ve výši 118 mil.Kč- pozor ať ho nezpronevěří, Bonte M.P.jednatel a společník,pan hoffman společník a jednatel Kakature, Laboratories and Factories, Idomus,a zase Správa majetkového portfólia Praha 3 a v ní člen dozorčí rady a ještě stačil kandidovat jako lékař (bůh ví a on- čeho?). Matušek odborník na školství a jeho radní na MČ Praha 3, navíc člen představenstva Pražská parkovací, a.s.Kam plynou z ní peníze? Měl by se veřejnosti zodpovídat! Z tohoto vidíte, jak lze privatizovat pro sebe Správu komunálního majetku a z ní penězovod na odměny pro "modré odborníky". A k nim patří podnikatel Císař, kamarád kmotra! Je vidět jaké maáme odborníky ze strany modroptáka! A že ke svým původním profesím stačí vše další politikaření vykonávat! Pak, že nejsou zavázáni kmotrovi! A nyní další jejich triumf! Kmotřei pecha a hurda jsou mezi 20 největšími lotry současně zvolenými do velké radnice! Žižkováci se nechali zase nachytat na švestkách . Jaká změna? Lotři se prosadí všude, zvláště v Hurdystánu! Proboha kdo a kdy pošle tuto lidskou, profesní a politickou skupinu 160 modráků (která zastupovala v minulém období 70 tis. občanů) už do prd...?! Ukázka toho, že politika nemusí být službou, ale nese prachy! Navíc veřejné! Loutky styďte se!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: ODS odstupující?

29.10.2010 23:53 vložil kája

Stále na nás čumějí. a slují, blázni se radují. Dobře vypasení Pecha, jungwirth, zeman spolu s nic neznající dámou (podnikatelka s reklamou) jsou ti TOP ODS Praha 3. Čumí a čumí, tentokráte z boční stěny Ondříčkovy 37. A k nim nám proděkan III. lékařské fakulty UK doc. Svoboda slibuje, že podpoří nadané studenty (jistě z veřejných prostředků)!Buď je tak blbej nebo neví nic! Jaké studenty podpoří- středoškoláky či vysokoškoláky! Mohl by také podpořit ty různé Bc. zvolené jako zastupitele na magistrát a měli by začít tak jako jiní z magistrátu na Metropolitní "Pauniverzitě". Tam se dobře a rychle studuje! Hanba jim! A co kdyby podpořil studium kmotrů z Prahy 3 a Prahy 8! ty různé kleštičky a Kladívka, Burdy a hurdy!- to by bylo něco!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama