Diskuse

ČSSD podpořila „Společné prohlášení politických stran v Praze 3 ke komunálním volbám 2010“ (+ rozhovor)

Vložit nový příspěvek

"Zásluhy" p. Kuciána

31.8.2010 13:47 vložil chk

Pan Kucián je jeden z těch, kdo přímo zavinil současnou neveselou situaci kolem privatizace obecních bytů na Praze 3. Na to by se nemělo zapomenout. Trochu k dobru je mu možné přičíst, že kdysi oponoval pí. Kozumplíkové, která dříve měla na starosti místní školství, při rušení některých základních škol. Ale výsledky byly taktéž spíše hubené. O další skryté spolupráci s ODS již bylo řečeno níže, chování ČSSD je v tomto ohledu značně neprůhledné.


Reagovat  Reagovat s citací


prázdnota

30.8.2010 21:53 vložil metanaqua

Pane Kuciáne, nevěřím Vám ani nos mezi očima. Měli jste k dispozici funkci v kontrolním výboru a nic jste nekontrolovali. Měli jste několik placených funkcí v dozorčích radách obecních A.S. a nic jste nedozorovali. Byli jste zbytečnou opozicí a dnes jste zbytečnou stranou.


Reagovat  Reagovat s citací


jen to ne!

30.8.2010 10:37 vložil j.svrcek

Z ČSSD se mi zvedá žaludek stejně jako z ODS a kdyby se náhodou vyměnily ve vedení radnice nic by se nezměnilo. Kucián se snaží nahnat body kde to jen jde a doufám že ve volbách dostane výklep stejně jako ODS a konečně se tam dostane víc nových lídí co tu nemají vyhřátý místečka.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: jen to ne!

30.8.2010 16:26 vložil čenda

zatím to však bohužel vypadá na koalici ODS+TOP09. Obě jmenované strany odmítli podepsat prohlášení ke kom. volbám. To znamená žádná změna na radnici a vše zůstane při starém, tedy pod pevnou rukou Pavla Hurdy.


Reagovat  Reagovat s citací


TOPka

28.8.2010 10:51 vložil Bob1

Cituji: Pokud bereme v potaz všechny politické subjekty, které mají své zástupce v aktuálním Zastupitelstvu Prahy 3, nebo lze jejich zvolení předpokládat v následujícím volebním období, získal projekt podporu všech s výjimkou ODS, KSČM a TOP 09.

To by mě zajímalo, co ta místní garda TOPky je zač!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: TOPka

30.8.2010 21:57 vložil metanaqua

Koukám, že TOP09 se zařadila po bok pěkného výkvětu. ODS a komunisti... Za široká ramena knížetepána se asi schová kdekdo.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama