Kandidáti na starostu potvrdili svou účast v pondělní diskusi

Kandidáti na starostu potvrdili svou účast v pondělní diskusi

Pozvaní hosté potvrdili svou účast ve veřejné debatě. Dorazí Ing. Vladislava Hujová (TOP 09), Bc. Matěj Stropnický (Žižkov nejen sobě), Mgr. Pavel Dobeš (Věci veřejné), Michal Kucián (ČSSD) a Pavel Ambrož (KSČM). Místní organizace ODS Praha 3 na naše opakovaně zaslané pozvánky jakkoliv nereagovala a proto jsme se obrátili na předsedu pražské organizace ODS Borise Šťastného a lídra pražské kandidátky Bohuslava Svobodu. Oba se k věci postavili čelem a potvrdili účast MUDr. Marka Zemana jako lídra za ODS Praha 3. Emailovou korespondenci a informace o pondělní akci naleznete uvnitř článku.

·         Diskuse proběhne v pondělí 11.10. od 19:00 ve velkém kongresovém sále hotelu Olšanka (Táboritská 23, Praha 3)
·         Vstup zdarma - diváckou účast nemusíte nikde potvrzovat, nebo hlásit - stačí přijít
·         Kandidáti budou připraveni odpovídat na Vaše dotazy

Tiskovou zprávu a leták s pozvánkou na akci naleznete ZDE.

Emailové potvrzení účasti zástupce ODS:


Vzhledem k tomu, že emailová adresa pana Svobody má soukromý charakter,  upravili jsme ji do nečitelné podoby. Nutno však podotknout, že oba páni k věci přistupovali velmi vstřícně a pan Svoboda dokonce zvažoval svou osobní účast. Děkujeme.

 

 

 
        
 
Kauza3.cz chystá debatu kandidátů na starostu. Podle čeho jsme vybírali účastníky?
Rozeslání pozvánek proběhlo v době, kdy nám nebyl znám přesný počet a podoba kandidátek a proto jsme oslovili strany, které splňují alespoň JEDNO z následujících kritérií:
1)      Strany, které mají zastoupení ve stávajícím Zastupitelstvu Prahy 3.
2)      Strany, u kterých lze předpokládat, že budou do Zastupitelstva zvoleny a to na základě výsledku parlamentních voleb, či volebních průzkumů.
3)      Strany, či jiné politické subjekty, které na komunální úrovni v Praze 3 vyvíjejí souvislou politickou činnost v průběhu uplynulých čtyř let, nebo alespoň v průběhu posledního roku a jejich účast ve volbách šlo předpokládat.
Z pohledu Občanského sdružení Kauza3.cz byl zásadním kritériem bod 3.
 
     
 

Související články

Robert Hurda si chce přivlastnit Kauzu 3

Je konec září, 14 dní před komunálními volbami a toto není apríl. Dne 5.8.2010 bylo založeno občanské sdružení Redemption (z angl. spása, vykoupení, náprava...) Sídlem občanského sdružení je Čajkovského ulice 5/1416, jméno zakladatele sdružení však nikde nenajdete. Vlastně se nic neděje, někdo si založil občanské sdružení, v ČR jich existují desetitisíce.pokračování

Přijďte diskutovat 11.10. s budoucím starostou Prahy 3

Občanské sdružení Kauza3.cz s podporou nadace OSF Praha pořádá veřejnou diskusi kandidátů na starostu Prahy 3. Svou účast již potvrdil zástupce TOP 09, ODS, Žižkov nejen sobě, Věcí veřejných, ČSSD a KSČM. Úlohy moderátora se zhostí Štěpánka Duchková ve spolupráci s politologem Jiřím Pehe. Vstup je volný.pokračování

V Praze 3 kandiduje 10 stran. Mluví se jen o šesti z nich – proč?

O hlasy voličů se bude ucházet 10 kandidujících subjektů. Kromě těch, což zaplavili ulice Prahy 3 všemožnými plakáty, nebo se jejich účast předpokládá jaksi ze zvyku, tu jsou ještě 4 uskupení, o kterých není prakticky slyšet.pokračování
reklama