Diskuse

Kandidáti na starostu potvrdili svou účast v pondělní diskusi

Vložit nový příspěvek

diskuse

10.10.2010 16:41 vložil TRP

Tak se nám ta diskuse trochu hroutí. ODS nebude, malé strany nepozvete, takže signatáři vaší výzvy se tam budou plácat po ramenou a házet špínu na okolí.ŽNS si zanotuje s levicí, pošpiní ty, co se nemohou bránit. Možná to trochu vyváží TOP, ale ti nepodepsali, takže je tam asi budete kamenovat za to, že nemají stejný názor. To bude radost. Hlavně to bude objektivní a vyvážené. Ještě by jste to mohli doplnit o Mikesku. Že by tam byl jen tak, sám za sebe. Není to trošku v rozporu s tím, co tady hlásáte?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: diskuse

10.10.2010 17:23 vložil zirafa

Anonymní kibic, že?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: diskuse

10.10.2010 19:02 vložil frantisek

pán TRP je nějak dobře informován, takže pánové Boris Šťastný, pražský předseda ODS a lídr kandidátky MUDr Svoboda, jsou jen keckové, kteří něco potvrdí a ODS Praha 3 to nerespektuje ? Ono to vlastně sedí...Viz e-maily od výše uvedených pánů http://www.kauza3.cz/komunalni-volby-2010/kandidati-na-starostu-potvrdili-svou-ucast-v-pondelni-diskusi.html


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: diskuse

11.10.2010 17:53 vložil Jiřík

Já myslím, že TRP není informován, jen se zajímá o dění na Praze 3 ze všech dostupných kanálů, ne jen tady. Kdyby jste to udělal také, tak by jste určitě našel tohle : http://www.odspraha3.cz/clanky/ods-se-nezucastni-predvolebni-akce-v-hotelu-olsanka-nechce-legitimizovat-podvod-na-volicich

Já mám pocit, že Kauza3 a lidé tu diskutující, vyjma pár lidí, bohužel nemají zájem vnímat politiku jako takovou. Jsou jen rádi, když si mohou do někoho kopnout. A na to tu prostor je. Bohužel jen na to....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: diskuse

11.10.2010 19:15 vložil chk

Leda v radničních novinách Jiříku :-) :-) :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: diskuse

11.10.2010 19:20 vložil zirafa

Na www.odspraha3.cz není prostor ani na to kopnutí :) Proč asi?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: diskuse

10.10.2010 20:01 vložil luca

Tak se nám ta diskuse trochu hroutí. Jenom stručně: V posledních Radničních novinách mohli inzerovat pouze: ODS celostránkově, VPM celostránkově a úlitba bohům ČSSD půlku. Takže dle mého názoru na diskusi se stínovými či kandidáty na starostu/starostku Prahy 3 dostali pozvání všichni tzv. hlavní hráči. Výroky pana Holzknechtla v TV i prohlášení MUDr. Procházky je pro mě naprosto jasné. VPM je dceřinná společnost pana Hurdy, tj. ODS Praha 3. Pokud VPM nechce diskutovat z důvodu, který uvedla, tak proč nesdělí, proč ostatní kandidující strany mimo ODS, VPM, ČSSD nedostanou prostor v radničních novinách. Vážení panové - děkuji odejděte.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: diskuse

10.10.2010 20:22 vložil zirafa

Když nikdo z ODS nedorazí, tak to zase nebude taková škoda. Jen novináři si snad všimnou, že se ta sebranka už bojí chodit mezi lidi.


Reagovat  Reagovat s citací


kandidát na starostu za ODS?

7.10.2010 14:19 vložil Ondřej Rut (SZ)

Dnes jsem na Vinohradské narazil na sololitovou reklamu ODS, na které je fotografie Markéty Vranové s podtitulem "kandidátka na starostku Prahy 3". Přesto ODS vyslala doktora Zemana, což je zvláštní. Já jsem za celé čtyři roky na zastupitelstvu nechyběl ani jednou, často jsem také navštěvoval jednání výboru územního rozvoje, jehož je paní Vranová členkou, a za celé čtyři roky jsem jí neslyšel promluvit. Těšil jsem se, že jí budu mít možnost poznat alespoň na debatě Kauzy3, ale opět smůla.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: kandidát na starostu za ODS?

7.10.2010 14:27 vložil Pavel

vzpomínám si na kampaň ODS tuším do Evropského parlamentu, kde též Prahu zaplavily billboardy jakési Andrea, srdíčko a nápis I love you. Známé pana Jančíka. Později po volbách se vynořili zprávy o jejich propojení a machinacích. Je to kampaň jako přes kopírák s podobnou voskovou figurínou v barvách ODS


Reagovat  Reagovat s citací


Re: kandidát na starostu za ODS?

7.10.2010 17:28 vložil Mirek Dušín

Stále pořád nechápu, proč nedáte prostor všem? Bojíte se jejich názorů? Česká televize svůj příšpěvek udělala vyváženě, tak proč se toho bojíte vy? Nebo nejste tak objektivní, jak říkáte?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: kandidát na starostu za ODS?

7.10.2010 17:52 vložil Jirka Ptáček

Dobrý den,
napsal jsem to zde několikrát a napíšu klidně znova.
Zbývající strany nám ve většině případů ani neodpověděli na náš dotaz, zda mají nějaký program pro Prahu 3 a neusilovali o jeho prezentaci v Kauze3. Napište, kdo konkrétně Vám tam schází?
U debaty samotné je ještě jeden aspekt. Celá akce bude trvat cca 90 minut. Zhruba 15 minut zabere úvod a představení diskutujících. Pokud by se zde objevilo všech 10 subjektů a u každého tématu by měli mít všichni prostor k vyjádření, je třeba počítat cca 3 minuty na odpověď jednoho, což znamená, že u každé otázky bychom strávili cca 30 minut. Stihli bychom asi tak 2,5 otázky. Čas pro definici otázek a další prostoje jsem ani nepočítal.
Povšimněte si, kolik diskutujících bývá třeba v Otázkách Václava Moravce.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: kandidát na starostu za ODS?

7.10.2010 18:02 vložil Mirek Dušín

Ještě jednou dobrý den, stále mi to přijde nevyvážené. Koukal jste na politické spektrum na ČT? Tam byl prostor pro všechny a asi nebyl takový problém je sehnat. A stihli to v kratším čase. Dále by mě zajímalo, jestli je již zveřejněn okruh zásadních témat nebo jestli to vědí jen vyvolení. Třeba ŽNS, aby se mohli lépe připravit a vybavit čísly a analýzami. Díky


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: kandidát na starostu za ODS?

7.10.2010 18:13 vložil Jirka

Dobrý den,
okruh témat není zatím vůbec připraven. Velký prostor však bude dán dotazům veřejnosti.
Pokud se chcete normálně bavit, tak si odpusťte ta neustálá obviňování. Také to vůči Vám nedělám.
Pořad ČT byl jen o jediné otázce. 9 kandidátů na ní odpovídalo bezmála 1/4 hodiny. Připočtěte si k tomu odpověď desáté ODS a vymezení otázky moderátorem a dostanete se k jen o málo menšímu číslu, než jsem uvedl já. Jak jsem uvedl - debata, která má mít spád nemůže mít deset hostů. Ostatně proto se takové debaty obvykle nedělají.
Jirka


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: kandidát na starostu za ODS?

8.10.2010 14:51 vložil TRP

Dobrý den, nastavili jste si pravidla a koukám, že se jich budete držet zuby nehty. Tak prosím vysvětlete, proč ty strany, kterým nechcete dát prostor, z Vámi již zmiňovaných důvodů, nemají třeba loga na začátku vašeho webu u výzvy? A proč nejsou uvedeny v anketě? Tam už také není prostor, jako v Olšance?


Reagovat  Reagovat s citací


Mimochodem...

7.10.2010 13:52 vložil Henry

A není tohle ten Zeman, co si privatizuje nemocnici?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Mimochodem...

7.10.2010 13:54 vložil Jirka

Trocha historie:
http://www.kauza3.cz/Kauza-parkovani/Kam-se-podela-Sedma-rota-alias-Prazska-parkovaci-as.html


Reagovat  Reagovat s citací


Konzultant Hurda opět zapracoval..

7.10.2010 13:48 vložil Henry

Haby ste se z té ODSky neposráli... Jistě, že rádi někoho nasadí. Byť je to mektal Zeman. Škoda, že nepřijde diskutovat kmotr Hurda. To by byla ozajstná impréza.. :). Mohl by třeba vysvětlit některé ty svoje rozkrádací aféry...


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama