Diskuse

ODS v Praze 3 odsouhlasila koalici s TOP 09, čeká na její odpověď

Vložit nový příspěvek

A je to .......

9.11.2010 16:24 vložil Michal Váňa, Žižkov

Nesmírně mě mrzí, že to dopadá zatím takto. Po volbách jsem se opravdu domníval, že konečně nastala chvíle, kdy radnici bude MUSET opustit (vždyť víte kdo). Doufal jsem, že přijde chvíle auditů, že se proštří aktivity typu "lávka", kauza Parukářka, divné pokusy o změnu ve využití hřiště ZŠ Chelčického ( Na Rybníčku), že skautům zůstane pozemek sousedící se střelnicí na Parukářce, že se toky peněz do kultury nebudou dále směrovat z velké části pouze do "vlajkové lodi Prahy 3" (vždyť víte jaké). Považoval jsem za téměř hotovou věc, že Radniční Noviny nebudou hlásnou troubou vlády jedné strany (vždyť víte jaké, tiše podporované víte kterou "konstruktivně" opoziční). Mimochodem, dikce Raničních Novin mi v řadě případů připomínala (bude i nadále ?) styl největšího a nejčlenějšího deníku doby 21 let minulé.
Jsem přesvědčen o tom, že v rámci komunální politiky ztrácejí slova levice a pravice velice často svůj význam, jde o lidi.
Takže zase příště.
P.S. Privatizace mě nezajímá.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: A je to .......

9.11.2010 21:13 vložil chk

"...dikce Raničních Novin mi v řadě případů připomínala (bude i nadále ?) styl největšího a nejčlenějšího deníku doby 21 let minulé..."
Toto potvrzuji nadvakrát, ten styl byl odkoukaný přesně.
Bohužel, doba auditů asi nepřijde. Ještě je co rozkrást a mám obavy, že přišla další vlna zlatokopů. Nicméně beze změny pravidel jaksi "zvenčí" s tím stejně nic nenaděláme, i kdyby tam už ten, jehož jméno jste nechtěl vyslovit, už nebyl :-)


Reagovat  Reagovat s citací


informační embargo?

9.11.2010 11:07 vložil Kardinál

Vtipné je, že na webu ODS i TOP 09 v Praze 3 jakoby se zastavil čas zavřením volebních místností. Zatímco novináři pátrají po tom co se děje, tak samotné strany na voliče prdí a nezveřejní ani čárku.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: informační embargo?

9.11.2010 12:43 vložil Jirka Ptáček

Mám k tomu jedinou poznámku - předchozí článek "TOP 09 v Praze 3 předložila ODS návrh koaliční smlouvy" byl během jednoho týdne otevřený 4053x a stal se tak nejčtenějším za posledních 30 dní. Lidi to evidentně zajímá.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama