Diskuse

Paradoxy voleb do zastupitelstva Prahy 3 v roce 2010

Vložit nový příspěvek

Re: To je ale pěkná prasárna

22.10.2010 22:55 vložil george

.. je zajímavé, že druhý nejnižší počet hlasů pro nového zastupitele získal slepenec pod názvem žižkov sobě, ale o tom psát nebudeme, to se nám nehodí do krámu, že , .)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: To je ale pěkná prasárna

23.10.2010 01:05 vložil dsfsf

Vždyť o tom napište a pošlete o redaktorům Kauzy3.cz. Oni to zvěřejní. Tady nejste v Radničních novinách pod taktovkou ODS.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: To je ale pěkná prasárna

23.10.2010 05:29 vložil Rado

Jestli to dobře chápu, myslíte kandidáta Říhu za ŽNS? Na tom ale není nic zvláštního. Všichni ostatní kandidáti ŽNS, jak vidím z tabulky, mají více hlasů než Matušek. Hurda, Pecha, atd... To je dost zarážející, ne? Kdybychom prostě udělali čáru pod pořadovým číslem 36, tak žádný z těchto pánů v zastupitelstvu nesedí!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: To je ale pěkná prasárna

23.10.2010 23:31 vložil george

Tak jsem si to cvičně přepočítal a vyšlo i, že nejvíc poškozena byla top09, ta by měla 17 zastupitelů, ods 10 a stropnického parta 9. Takže na volebním schémetu nejvíc vydělala čssd.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: To je ale pěkná prasárna

24.10.2010 19:09 vložil dfsf

Třeba někdo napadne rozdělení MČ na 4 obvody a volby se budou opakovat. Ve volbách do magistrátu to tak asi i dopadne.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: To je ale pěkná prasárna

24.10.2010 22:41 vložil george

Myslím, že sotva se budou volby opakovat. Rozdělení na volební obvody umožňuje zákon o hl. městě, takže je vše naprosto legální.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: To je ale pěkná prasárna

25.10.2010 07:56 vložil Henry

Problém ale je, že to odporuje ústavě, takže žalovatelné to je. Pokud vím, tak ústava nepřipouští, aby hlasy měly rozdílnou váhu.Tedy, opakovat volby by bylo dost složité, to ale neznamená, že k tomu nemůže dojít. Co je škoda, že nejde prostě jen přepočítat mandáty na jeden obvod místo čtyř. Volili se totiž jiní kandidáti na každém obvodu, takže to nejde jen tak přepočítat. :(


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: To je ale pěkná prasárna

28.12.2010 16:12 vložil Nasr... na Georga

George - ty troubo nic nevíš! Když se podíváš na zastupitele a porovnáš jejich hlasy, které obdrželi , uvidíš o koho se jedná. Tento zastupitel je velice čestný člověk- MUDr. Říha, který má alespoň trochu charakteru a mnoho odborných znalostí medicíně. To se o té vaší modré společnosti z ODS nedá říci- hurda, pecha, matušek- hochštapler ze školství- mnoho radnic, madam Kousalíková, vykopnut z ministerstsva školství, "odborníci" s privatizovaným zdravotnictvím - Jungwirt, Robert Hoffman, synáček ředitele FNKV s. Zemana- dnes mladý Zeman s modrým pokrytím, , vracející se do politiky na Praze 3. Tatínek ovšem KSČ!
Jak mohla Top 09 s tímto skvostem politikařů vůbec jednat? A ti největší lotři- pecha a hurda jsou zase v zastupitelstvu hl.m. Praha - podivným způsobem (PH). Jeho ksicht jste mohli vidět na ustavujícím zastupitelstvu. Lidé si ho pletli s bodygardem gynekologa svobody! On také má rád box a kamaráda láďu kutila, který vlastní na Praze3 lékárnu a Gym v Táboritské 20. To je to, co v této oblasti "nejvíce" občané potřebují! Lékáren jak nasráno!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama