Diskuse

Rád bych prý uchopil moc...

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: trapné, dělám si co chci- jsem přece KMOTR

14.10.2010 23:55 vložil joska z Prahy3

Já nepotřebuji uchopit žádnou moc. Už ji mám!Váš kmotr hurda. Prohráli jsme turnaj v boxu!
ohli bychom to pros...t také ve volbách. Máme na to! 160 modrých ptáků . Ale já jsem to už zařídil s TOP 09! Směji se všem! Měli jsme 4 roky absolutní moc nad 71 tisíci občany z Prahy 3! To už stojí za to!
A nyní co jsem pro Vás a koho připravil do voleb! Jako principál představuji loutky:
Bc. Ondřej Pecha. Parazit Pecha. Lídr do voleb za ODS v Hurdystánu. Ubohý Bc.umělec. Dvacet let se válí v politice! A ta nese! Dobrý sluha vyučeného topenáře- ten si za bolševika dodělal konečně maturitu- to již "pracoval" jako svazák ve Stavocenrálu- podniku ÚV SSM. Starší lidé toho politického šíbra a dnes Kmotra žižkovské ODS a předsedu oblastní rady ODS znají! To je Pavel Hurda! Schoval se šikovně na kandidátce volebního obvodu č.2 do zastupitelstva. A jistě je na kandidátce do zastupitelstva hl. města Prahy! Podvodník a hoštapler, dříve dívkař, mladý holky a chlast! To je vrchní představitel modráků!! Dnes v několika mercedesech! Holt chybí vzdělání! V Německu jezdí v mercedesedh primáři, v Hurdy a dalších bordelech kmotři!
A teď k Pechovi. Jakýsi bakalář umění! Dvacet let parazití na Žižkově v politice. Strůjce přestavby Občanského fóra na ODS spolu s Borsem. Pak Borse spolu s Hurdou a Graciasovou zlikvidují a potom ODS převedou na podnikatelskou stranu! Proto si ODS dovolí nasadit Hurdův gang čtyř do voleb! Jak jim ta fotografie ale sluší : Pecha, Vranová, Jungwirth, Zeman. Rozeberme jejich činnost:
vranová- podnikatelka- živnostnice v oblasti reklamy a propagace, členka CPI-National str a.s. Vskutku jasný cíl podnikání s předmětem pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor bez poskytování jiných služeb než základních. Výborný cíl- spolu s Hurdou na radnici a šmel. A teď se podívejme, kde pracovala a s kým v komisích zastupitelů paní lídrová vranová:
- "kulturní komise" pecha, graciasová - zase podnikatelka z ODS
- výbor pro územní rozvoj a majetek městské části Praha 3 - tomu pí vranová nejlépe rozumí, za rok nepromluvila! Ale alespoň vždy hlasuje s kmotry jako loutka! Vždyť ji dobře zde zastoupí pecha a hurda. A jsou pak v převaze!!.
- výbor pro správu grantového a podpůrného fondu MČ - zde spolu s pechou a graciasovou působila. Tak zase bude malá do hurdova akropolis! Grantové politice rozumí nejlépe aranžérka. Profil pí VRANOVÉ je sice upravený, ale její přínos je k práci a odborné úrovni zastupitelstva byl pranepatrný! Loutka v rukou pana kmotra hurdy.To je ocenění činnosti hurdy tehdy ještě předsedou ODS p.Ing. Topolánkem! Odhadl to velice dobře!
Podnikatelka graciasová- kde? No přeci v realitách - šejdíři, kteří nic nevyprodukují. Zbyteční podnikatelé, vždy se jedná jen o šmel! Vzhledem k tomu, že nic neumí podporovala ODS alespoň v komisích :
-výbor kontrolní- spolu s hurdou a sladkovským- a měli převahu pro hlasování
- výbor pro správu grantového a podpůrného fondu MČ spolupracovala s Bc. pechou a vranovou- rozdělovali letos 20 mil. Kč pouze ve třech- rozdělovalli nekulturní lidé (vyjma kuciána dvě nekulturní "dámy" z ODS)
- kulturní komise - Bc pecha, vranová a graciasová
- se zdendou lochmanů "pracovala" v komisi pro privatizaci nemovitého majetku MČ Praha 3 ! Aspoň se ho ODS zbavila (alespoň na toto volební období) Vskutku pracovitá členka oblastní rady ODS na Praze 3!
Bc. Pecha - dnes radní na velké radnici pro kulturu. Snad si každý vzpomene jak se spolu s hnojařem Richtrem- známý xurevník missek a tvářiček krejčovského salónu Richter- rozhnojil kulturní granty a skutečně rozesral pražskou kulturu. Dnes tento vyžraný bakalář opětně dělá ostudu Praze s Muchovou Epopejí. Na Olšanském náměstí stojí jeho bilbord ve všech směrech- a lidé říkají, že bejk je nebezpečný zepředu, kůň zezadu a blbec -ze všech stran! A na křižovatce Na ohradě" je spolu s jungwirthem (o něm později) zase ze všech stran! Duo vychcánků! A náš odborník Bc.výtvarník pecha je i odborníkem. Přiživuje se jako člen dozorčí rady v Pražské plynárenské (tam je jeho kamarád hurda se svým vzděláním dokonce členem předsednictva (nese to alespoň dva melouny! a kontakty mezi kmotry!), člen dozorčí rady Trade centra Praha (dlouhodobě v mínusu) , člen dozorčí rady Pražské plynárenské holding. A zapomněli jsme společníka v ArtsBoat s.r.o., a nadačních fondech Spolek pro postavení pomníku Winstona Churchilla a nadačním fondu Rychlé šípy Jaroslava Foglara! Ze všeho kape!!!
Další lídr MUDr. Marek Zeman, MBA, přezdívaný major zeman. Znovu ho povolal kmotr hurda- současně bude ředitelem nemocnice Vinohrady, bude mít soukromou praxi v s.r.o. Vinohradská poliklinika, v minulém období byl neúspěšným radním pro dopravu a stihne "prcovat" zase jako zastupitel!
A poslední lídr- kádr ODS chirurg Jungwirth- spíš působí jako podnikatel s medicínou- vedl sociální a zdravotní komisi. Také uvádí podnikání- EGK, s.r. o se svou ženou, totéž v Cesem, s.r.o. Podnikají v poskytování zdravotnických služeb a provozování nestátního zdravotnického zařízení. Ono to tak úplně není pravda. Zde se jedná o ředitelství Sanatoria sv. Anny v Protivíně- a to je penzion a relaxační centrum vhodné pro konání večírků, svateb a rodinných a firemních oslav! To jsou informace z jeho domovských stránek!No tě péro! Tak ať mu na tu chirurgii zbude ještě nějaký čas, když se chce tak angažovat pro práci pro ODS! Já si přeji, aby otázky zdravotnictví vedl skutečně odborník- MUDr. Říha. Pan Jungwirth má jako desátek ještě činnost v předastavenstvu Investiční a rozvojová Praha 3 - Hov...rozumí, ale měsíční odměna 11 700 Kč je milá! To je podnikání. Spíš pro mne podnikatel ve zdravotnictví! A to si ještě nezašel do Olšanské 7 poliklinika na chirurgii!- chirurgie. Děs a špína, špína a zase špína, i ta politická pane "chirurgu" Ten kdo nic neumí cpe se do politiky! Holt to naši kádři ze své stranické buňky ODS a z Pracovny oblastní rady v přízemí polikliniky mají do II. patra daleko!! A ten příšerný bordel s přestavbou této "polikliniky". Chce to řádně zauditovat jako celé hospodaření modráků! To budou průsery a trestní oznámení!
A psát o ostatních- vyberte si kohokoliv ze 160 modráků- zjistíte, že tvoří kompars! Kmotr hurda s pechou, graciasová, vavrová, sladkovský, matušek (vrchní trouba ve školství, proč nejsou bezbarierové přístupy do škol a zcela zbytečná fotovoltaická elektrárna na střeše ZŠ Na rybníčku?), hoffmann podivně zmatený lékař!
. Zaplaťˇ pánbů, že se ODS zbavila takových lotrů jako byli lochmani, šmídi, bendové a snad i "tiskových mluvčích", píšících životní story o topenáři hurdovi a lidé to vše nežerou.
Po všem a bylo by toho více- nevolte ODS, stranu korupce, nevzdělanosti a vychcánkovství,. A ani ne TOP 09 jejichž kandidátka na starostku "Ing" Hujová je tak hloupá, že to odpovídá gangu čyř z ODS. A také je "podnikatelka s realitami" . Najde Žižkov už tolik potřebné slušné a odborně zdatné na radnici? Nebo se budeme stále potácet s lidmi typu kozyplíkové, hurdů, matušků, šmídů, bendů, lochmanů a kandidátky na starostku vranovou?u


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama