Diskuse

V Praze 3 kandiduje 10 stran. Mluví se jen o šesti z nich – proč?

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Volba pro město

8.10.2010 15:16 vložil TRP

Vážený pane Ptáčku, v návaznosti na předchozí příspěvky, mě napadá otázka, jestli jste tedy dal možnost třeba subjektu VPM se připijit či nepřipojit k prohlášení? Na začátku webu nemají ani tmavé logo, ani barevné.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Volba pro město

8.10.2010 18:42 vložil JirkaP

Dobrý den,
především bych o té výzvě nepsal v minulém čase. Tu možnost nejen že měli, ale stále mají.¨

Historie je taková, že v průběhu května 2010 jsme aktivně oslovili všechny subjekty, které v uplynulých 3 letech přišly s Kauzou3.cz do styku a začali formulovat text. Pokud se nepletu, tak schůzky a mailování nad textem trvaly skoro dva měsíce a podpis se uskutečnil 27. června 2010. Podotýkám, že tehdy ještě nebylo jasné, kdo zde bude kandidovat, případně s kým uzavře koalici pro volby do Zastupitelstva Prahy 3. Proto Vámi zmíněný banner odráží situaci aktuální v té době.
Dokument jsme zveřejnili 8. července na našem webu. Na níže uvedeném odkazu si můžete přečíst příslušný článek:
http://www.kauza3.cz/komunalni-volby-2010/spolecne-prohlaseni-politickych-stran-a-obcanskych-iniciativ-v-praze-3-ke-komunalnim-volbam-v-rijnu-2010.html

V duchu Vaší výtky si dovolím nakopírovat jeden odstavec:
------
Projekt je však stále otevřený a nebráníme se podpoře dalších signatářů z řad politických stran, které aktivně působí v Praze 3. Domníváme se, že tento dokument může přispět orientaci voličů ve volební nabídce a proto připravujeme další tištěné vydání Kauza3, které bude informovat širší veřejnost.
------

ČSSD reagovala až na výzvu zveřejněnou na Kauza3.cz a v srpnu, tedy dva měsíce od okamžiku zveřejnění se připojila se k výzvě. Viz. http://www.kauza3.cz/komunalni-volby-2010/cssd-podporila-spolecne-prohlaseni-politickych-stran-v-praze-3-ke-komunalnim-volbam-2010-rozhovor.html

Přesnou podobu kandidátek jsme získali 6.9. a zveřejnili zde: http://www.kauza3.cz/komunalni-volby-2010/podoba-kandidatek-pro-komunalni-volby-2010-v-praze-3.html (podotýkám, že jsou zde kandidátky všech stran).

Výzva byla a i nadále je otevřena všem.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama