Diskuse

Reakce na příspěvek

Skromný Pavel Hurda

18.10.2010 09:26 vložil ....

Na Hurdově serveru Žižkovské listy se v rozhovoru, který zřejmě dělal PH sám se sebou dočtete následující:
Pro podnikatele a politika Pavla Hurdu (64) je Žižkov osudovým místem, kde žije s malou přestávkou celý svůj život. Zná téměř každé zákoutí Prahy 3, kterou viděl chátrat i upadat. Právě proto se v polistopadové éře zasadil o její zásadní a nepřehlédnutelné proměny. I když je Pavel Hurda úspěšným podnikatelem a vlivným politikem, zůstává v soukromí stále skromným člověkem, pro něhož je tím největším bohatstvím svoboda.

Myslím, že teď se ukáže, jak je skromným člověkem a jak je pro něho důležitá svoboda. Pokud by to tak bylo, sám by se musel vzdát účasti na vládě na Praze 3 i velké Praze, protože jestli někdo zanáší Prahu nesvobodou, je to právě pan Hurda. Nebo že by tam byl překlep a bohatstvím pana Hurdy je Svoboda (Bohuslav)???

Kromě toho mám k úryvku ještě jednu poznámku: pan Hurda je předně politik a potom až podnikatel. A úspěšným je právě jen díky tomu, že slučuje politiku a podnikání způsobem, kterým by si to nedovolil nikdo na západ od našich hranic.

Pokud se chcete potěšit hezkou pohádkou, přečtěte si celý rozhovor, stojí to za to. Robin Hood bledne závistí :).

http://www.zizkovskelisty.cz/index.php/ikovske-listy-ve-co-chcete-vdt/spolenost--ve-co-vas-zajima/rozhovor/99-pavel-hurdaantispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama