Diskuse

Volební výsledky s komentářem

Vložit nový příspěvek

Nevim co tu resime

18.10.2010 14:46 vložil LLLLLL

TOP 09 si prece zalozil na Praze 3 Hurda, neni prece zadne orezavatko ani hlupak. Takze naivni nadeje ze se neco zmeni jsou uplne mimo. Koalice ODS+TOP09 bude, okeca se to ze se Stropnickym nebyla shoda a jinak to neslo.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Nevim co tu resime

18.10.2010 15:11 vložil chk

Také se nemohu zbavit dojmu, že za TOP09 Praha 3 se skrývá nějaká podnikatelsko-mafiánská skupinka (tímto se omlouvám všem poctivým podnikatelům, kteří to v tomto nestandardním prostředí zdaleka nemají lehké), možná i nějak provázaná na aktivity Pavla Hurdy a spol, ale určitě si už brousící zuby na to, co zbylo z obecního majetku. Nějak z toho nemám dobrý pocit a moc rád bych se mýlil.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Nevim co tu resime

19.10.2010 00:09 vložil Pražan odjinud

Bojím, moc bojím, že můžete mít hodně pravdy - ono i v jiných MČ takové náznaky jsou. Je mi podivné i to, že o co víc ztratila ODS, o to víc získala TOP 09 - a většinou ne jiné strany. Schválně si všimněte výsledky v různých městských částech, jaká je relace mezi ODS a TOP 09 a jinými stranami. Kdyby normálně mělo jít jenom o pokles popularity ODS, proč by se to nepřelilo do jiných "nezávadných" stran, ale jenom do TOP 09? Ještě jsem si podrobnější rozbor neudělal, ale nějaké zákonitosti se mohou ukázat. A tak se bojím, bojím...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Koho také lidi navolili.....

19.10.2010 08:00 vložil Pavel

na P2 do zastupitelstva Veselá Samková Klára Alžběta JUDr. Ph.D za TOP 09. Militantní advokátku vyvíjející činnost proti státu ve Strasburku. Její prohlášení že, „Všichni zastupitelé v čele se starostou mají za povinnost spravovat městský majetek s péčí řádného hospodáře, tedy využívat všech zákonných možností k jeho maximalizaci" stojí za pozornost. V podání této dámy se veřejný zájem, bytová politika redukuje na maximalizaci zisku. I lidé s takovýmto světonázorem a prahem sociální citlivosti na samém dnu, pochybným výkladem spravedlivosti a podporou lichvářských nájmů skrytou za trh mohou kandidovat. Pro ní a ty které zastupuje by jistě nejlepším řešením byl kartel majitelů domů, bytů a obcí v oblasti cen pronájmů, nejlépe na výši maximálních cen. Z této dokonalé pasti by pak nájemnící již neměli kam uniknout.

http://www.novinky.cz/finance/214373-obce-uplaci-volice-nizsim-najemnym-tvrdi-advokatka-samkova.htmlReagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama