Diskuse

Volební výsledky s komentářem

Vložit nový příspěvek

Loutky kmotra Hurdy

28.10.2010 23:23 vložil neznámý ze 160 členů bývalé vládnoucí ODS

Už tojho máme dost. I my z ODS na Praze3! Jak je možné, že tento lotr- viz jeho účast ve Stavocentrálu- podniku ÚVSSM coby nadějného adepta na cokoliv, po revoluci likvidoval svého ochránce Borse a zničil naděje vkládané do ODS, kterou zlikvidoval a udělal z ní ke svému obrazu mafiánskou organizací, urevníka, milovníka chlastu a mladých holek, stranu nedůvěryhodnou a založenou na klientelismu. Dnes majitel Akropolisu (přečti si jak postupoval při přivlastnění (lacino) tehdy majetku veřejného! Dnes rádoby odborník- člen představenstva Pražské plynárenské s majetkem 1,5 mld. Kč,se dobře přiči'nuje a parazití na ní (roční odměny pře 2 mil.Kč), typický mafián s ochrankou a rúznými mercedesy. A to se jedná o společnost vlastněnou městem Praha. To se to podniká? A to by měl opustit! Nikdy, musí ještě podojit ! Pravý výsměch poctivosti, odbornosti a politiky. Tu převedl na mafiánství na všech úrovních! Lokální boss, předseda oblastní rady podnikatelské neobčanské strany. A ta nám představila ve volbách modrou skupinu loutek pana hurdy. Zbavila se totálních idiotů- Šmída, Lochmana, Bendy a nestárnoucí kozyplíkové, ale minulé loutky si udrželi pozice i bez graciasové! Zatímco na celorepublikové úrovni lze pozorovat snahy o personální obnovu a revitalizaci ODS, místní organizace v Praze 3 jede v zaběhnutých kolejích, a proto svou židli v Zastupitelstvu neopustí známé tváře, jako je Pavel Hurda, Ondřej Pecha, Robert Hoffman, Jiří Matušek, Jiří Jungwirth, Pavel Sladkovský a Markéta Vranová. O Markovi Zemanovi, který působil v letech 2002 - 2006 v roli místostarosty lze jako o nové tváři hovořit jen těžko a tak jediným nováčkem v řadách ODS je Barbora Hanychová. A tak budou znovu zaznívat megalomské projekty lávek, revitalizace panelových domů v Lupáčově, výstavba podzemních garáží, likvidace Žižkovského nádraží a podobně. Prostě s těmito idioty to asi nepůjde! Nevěřme těmto "odborníkům" na politiku! Provázáni lotrové a mafiáni. Odchod nebo defenestrace!
cdems bílými . zlodějně veřejnp


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Loutky kmotra Hurdy

29.10.2010 08:49 vložil Tomův deník

A kdopak je ten neznámý? Nechtěl by se stát známým? Tenhle anonymní příspěvek nemá úroveň, ať ho psal kdokoli. Zpoza anonymity se dobře nadává, byť údajně do vlastních řad.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Loutky kmotra Hurdy

30.10.2010 00:07 vložil občan, kterému není stav v hurdystánu lhostejný

Text příspěvku nemá úroveň! Nepoznal ses deníku? Bohužel je to tak! Po dvaceti letech by měla přijít zase revoluce a smést tu modrou sedlinu na slušné společnosti! Kmotři ODS z Prahy 3 odejděte! Hochštaplerů v mercedesech hospodařící s veřejnými prostředky máme dost- už byste měli odejít! A začít se může na odboru výstavby- urban, na školství- hrabě, na SKM modrák císař a modračice Holzknechtová. A pak audity, audity a zase audity! Peníze z Pražské parkovací, peníze na grafiti atd! Cožpak modráku, který se skrýváš za Tomův deník ti není trapně?
Proto vyzývám členy ODS- vyčistěte ten Augiášův chlív - oblastní radu ODS Praha 3 ještě dnes. Je ideální doba! Kmotr musí být sesraný z výsledků voleb! Ale jistě má plán- přebarví v rámci koalice "Pravice" TOP 09 na ODS světlemodrou ptákostranu! Slíbí vládnití a zase z nich budou loutky!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Loutky kmotra Hurdy

30.10.2010 11:01 vložil Tomův deník

Já se za nikým neskrývám. Přezdívku Tomův deník jsem si dal proto, že mám blog stejného názvu, kam píšu - viz http://tomuv.denik.sblog.cz/ .
Trapně mi není.
Tomáš Němec, Praha 3 - Vinohrady.

Mám tady vloženou i ikonku se svým portrétem, ale zobrazuje se jen v hlavní diskusi - viz http://www.kauza3.cz/diskuse/diskuse-detail/vysledky-voleb-varianty-koalice.html#IDDivPrispevek_177

A co vy, "občane, kterému není stav v hurdystánu lhostejný IP: ip-213-220-219-152.net.upcbroadband.cz" , dokážete se podepsat svým vlastním jménem a dát sem svou fotografii?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama