Diskuse

Volební výsledky s komentářem

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Loutky kmotra Hurdy

30.10.2010 00:07 vložil občan, kterému není stav v hurdystánu lhostejný

Text příspěvku nemá úroveň! Nepoznal ses deníku? Bohužel je to tak! Po dvaceti letech by měla přijít zase revoluce a smést tu modrou sedlinu na slušné společnosti! Kmotři ODS z Prahy 3 odejděte! Hochštaplerů v mercedesech hospodařící s veřejnými prostředky máme dost- už byste měli odejít! A začít se může na odboru výstavby- urban, na školství- hrabě, na SKM modrák císař a modračice Holzknechtová. A pak audity, audity a zase audity! Peníze z Pražské parkovací, peníze na grafiti atd! Cožpak modráku, který se skrýváš za Tomův deník ti není trapně?
Proto vyzývám členy ODS- vyčistěte ten Augiášův chlív - oblastní radu ODS Praha 3 ještě dnes. Je ideální doba! Kmotr musí být sesraný z výsledků voleb! Ale jistě má plán- přebarví v rámci koalice "Pravice" TOP 09 na ODS světlemodrou ptákostranu! Slíbí vládnití a zase z nich budou loutky!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Loutky kmotra Hurdy

30.10.2010 11:01 vložil Tomův deník

Já se za nikým neskrývám. Přezdívku Tomův deník jsem si dal proto, že mám blog stejného názvu, kam píšu - viz http://tomuv.denik.sblog.cz/ .
Trapně mi není.
Tomáš Němec, Praha 3 - Vinohrady.

Mám tady vloženou i ikonku se svým portrétem, ale zobrazuje se jen v hlavní diskusi - viz http://www.kauza3.cz/diskuse/diskuse-detail/vysledky-voleb-varianty-koalice.html#IDDivPrispevek_177

A co vy, "občane, kterému není stav v hurdystánu lhostejný IP: ip-213-220-219-152.net.upcbroadband.cz" , dokážete se podepsat svým vlastním jménem a dát sem svou fotografii?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama