Diskuse

Předvolební číslo Kauzy3 v poštovních schránkách

Vložit nový příspěvek

Diskuse Olšanka

7.10.2010 17:46 vložil TRP

Dobrý dem, ať čtu, jak čtu, tak mám ve vaší tištěné formě rozpor s webem. V tisku píšete, že diskusi bude moderovat pan Veselovský a tady píšete, že to bude paní Duchková. To se pan Veselovský zalekl, když zjistil, že Kauza3 je nesolidní účelové sdružení? To chápu, on ze své pozice si to nemůže dovolit, propůjčit se k něčemu, co je neobjektvní a podjaté. Utrpěla by jeho profesní čest a nakonec i čest veřejnoprávního média, ve kterém pracuje. Tím nechci dehonestovat paní Duchkovou, ale pro tu je to jen soukromý kšeft. Ta už pár let v médiích není.

Vzhledem k tomu, že nechcete dát příležitost všem, tak jeho ústup naprosto chápu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Diskuse Olšanka

7.10.2010 17:56 vložil Jirka

Máte pravdu, že v osobě moderátora nastala změna. Nevím však, v čem je Kauza3 nesolidní a komu jsme zde nedali příležitost.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Diskuse Olšanka

7.10.2010 18:09 vložil TRP

Komu? Koruna česká, Strana svobodných občanů, Volba pro město...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Diskuse Olšanka

7.10.2010 18:18 vložil Jirka

Začínáme se opakovat. Podívejte se sem: http://www.kauza3.cz/komunalni-volby-2010/v-praze-3-kandiduje-10-stran-mluvi-se-jen-o-sesti-z-nich-proc.html

Jedna věc je prostor poskytnout a druhá věc je o ten prostor stát. Zatím jsme těmto subjektům žádný příspěvek neodmítli. Naopak dvě z nich na naši výzvu poslat svůj program vůbec nereagovali. Více nemám co bych dodal.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Diskuse Olšanka

7.10.2010 22:15 vložil zirafa

Ptáčku, musíte se smířit s tím, že tohle je jediné svobodné fórum v Praze 3. Někdy mám pocit, že si tu dali dostaveníčko všichni kandidáti a hodlají si tu vypovídat svou zamindrákovanou duši. Ke stejné míře otevřenosti jako má Kauza3.cz se zatím neodhodlala žádná politická strana ani radnice... tak jsou tu.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama