Diskuse

Boj o charakter státu

Vložit nový příspěvek

Lumpárna na n-tou!

19.12.2008 15:09 vložil kovanda

Článek by měl být povinnou literaturou pro zastupitele na Praze 3, zejména pro ODS! Nechcete již odejít (alespoň ti slušnější? Copak si myslíte, že ODS má podporu na Praze 3! Nakopat ji do prsd..! A celé to oblastní sdružení? Kdo myslíte si, že je předsedou - přece náš mafián HURDA!


Reagovat  Reagovat s citací


Vztazeno na Prahu 3 - rad byhc se zastal pana Lochmana

18.12.2008 13:37 vložil Marcos

Predevsim dekuji autorovi za tento clanek. Take jsem cetl Kmotra Mrazka, ktery utvrdil muj pocit, ze veci skutecne jsou tak, jak se zdaji. Ve svetle techto udalosti bych se rad zastal pana Lochmana, mistostarosty P3 proti zlym jazykum.. Ve sve podstate je to vlastne chudak. Predstavte si, ze byste byli na jeho miste, koukali se, jak vsichni kolegove v jinych obvodech kradou jak o zavod v milionech, pritom byste si Vy ani neukradli alespon jeden nebo dva obecni byty - to je preci nespravedlive. Naprosto opravnene. Ve state, kde je tak rozbujela oficialni korupce, je prece nemozne sedet na zidli mistostarosty a nekrast. To by bylo nefer. Proto si myslim, ze pan Lochman si naprosto opravnene prikradl par nemovitosti. Bohuzel to na neho prasklo, ale to v nasi zemi vlastne nevadi. To, co na neho jeste neprasklo a treba casem praskne, je jen dalsi legitimni prijem, protoze jinak je to socialne nespravedlive. Proc nekdo muze krast a nekdo by nemohl? Tato uvaha patri i starostce a dalsim mistostarostum a clenum zastupitelstva z ODS. Ti si preci take musi neco prikrast, aby to bylo spravedlive. Tech bych se tedy take rad zastal, musi se totiz take citit nespravedlive. A protoze ja sam nemam podle vseho narok, aby mi byl obecni byt na Praze 3 zprivatizovan, protoze nas dum se privatizovat asi nebude, nelze nez poprat kolegum na radnici vse dobre a hlavne tedy tu spravedlnost do noveho roku.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Vztazeno na Prahu 3 - rad byhc se zastal pana Lochmana

19.12.2008 15:05 vložil K.H. Borovský- mám z nich blivno!

Už jsem měl strach, že se skutečně zastáváš všehoschopného místosatarosty Zdeňka Lochmana. On totiž jako chudák (nestačí mu plat místostarosty při jeho vzdělání) si musí přivydělávat jako jednatel a jediný společník firma Z-travel, s.r.o., jako člen statutárního orgánu v Pražské parkovací, a.s. (tam chudák nestačí plnit své povinnosti ze zákona o poskytování informací (společnost je vlastněna 100% MČ Praha 3 s vkladem 20 mil.Kč a její poslední výroční zpráva je z roku 2004!- prostě na to sere! A stále je veden na adrese Praha 3, Viklefova 1605/17 jako předseda bytového družstva. Holt neměl čas si změnit adresu svého nového lacino privatizovaného bydlení! navíc Z-Travel je provozovatelem prodejny dětského oblečení v Táboritské 20. Chtěl bych vidět tuto nájemní smlouvu (jistě mu pomáhla jeho kolega Šmíd- další výtečník a místopředseda Radnice Prahy 3 ten má na starosti obchodní aktivity (ale jasi jen radních).Pan Mgr. Šmíd má také další job- tentokrát Art Frame Akropolis- ale ta je stoprocentně vlastněna kmotrem ze žižkova- hurdou. A to je náš radní! To je bezvadně provázaná síť oficiální korupce! A co teprve Bc. Ondřej pecha! To je koryt, jak na žiřkovské tak i na "Velké " radnici! Pak že naší radní z ODS mají čas na práci ve výborech a na veřejné problémy Prahy 3! Kolkolem samý bordel! Privatizace, podzemní garáže, grafiti, opravy panelových domů, SKM a převedení 66% akcií na soukromou firmu spjatou s CPP firmami, propojení hurdy všude a udělení nakonec jemu čestného občanství- prostě Kocourkov na kolečkách!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama