Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Morální invalidita

10.10.2010 23:32 vložil žižkovák- dvacet let nás válcuje modrý pták

Parazit Pecha. Lídr do voleb za ODS v Hurdystánu. Ubohý Bc.umělec. Dvacet let se válí v politice! A ta nese! Dobrý sluha vyučeného topenáře- pak za bolševika si dodělal (Pavel H. konečně maturitu- to již "pracoval" jako svazák ve Stavocenráli- podniku ÚV SSM. Starší lidé toho politického šíbra a dnes Kmotra žižkovské ODS a předsedu oblastní rady ODS znají! Soval se šikovně na kandidátce volebního obvodu č.2 do zastupitelstva. A jistě je na kandidátce do zastupitelstva hl. města Prahy! Podvodník a hoštapler, dříve dívkař, mladý holky a chlast! To je vrchní představitel modráků!!
A teď k Pechovi. Jakýsi bakalář umění! Prd! Dvacet let parazití na Žižkově v politice. Strůjce přestavby ODS na podnikatelskou stranu! Proto si ODS dovolí nasadit Hurdův gang čtyř do voleb! Spolu s hurdou -vranová- podnikatelka- živnostnice v oblasti reklamy a propagace, členka CPI-National str a.s. Vskutku jasný cíl podnikání s předmětem pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor bez poskytování jiných služeb než základních. Výborný cíl- spolu s Hurdou na radnici. A teď se podívejme, kde pracovala a s kým v komisích zastupitelů paní lídrová vranová:
- "kulturní komise" pecha, graciasová - zase podnikatelka z ODS
- výbor pro územní rozvoj a majetek městské části Praha 3 - tomu pí vranová nejlépe rozumí, za rok nepromluvila! Ale alespoň vždy hlasuje s kmotry jako loutka! Vždyť ji dobře zde zastoupí pecha a hurda. A jsou pak v převaze!!.
- výbor pro správu grantového a podpůrného fondu MČ - zde spolu s pechou a graciasovou působila. Tak zase malé do hurdova akropolis!
Profil pí VRANOVÉ je sice upravený, ale její přínos je k práci a odborné úrovni zastupitele pranepatrný! Loutka pane kmotra hurdy.
Podnikatelka graciasová- vzhledem k tomu, že nic neumí podporovala ODS v komisích :
-výbor kontrolní- spolu s hurdou a sladkovským- a měli převahu pro hlasování
- výbor pro správu grantového a podpůrného fondu MČ spolupracovala s Bc. pechou a vranovou- rozdělovali letos 20 mil. Kč pouze ve třech- rozdělovalli nekulturní lidé (vyjma kuciána dvě nekulturní dámy z ODS)
- kulturní komise - Bc pecha, vranová a graciasová
- se zdendou lochmanů "pracovala" v komisi pro privatizaci nemovitého majetku MČ Praha 3.
Vskutku pracovitá členka oblastní rady ODS na Praze 3!
Bc. Pecha - dnes radní na velké radnici pro kulturu. Snad si každý vzpomene jak se spolu s hnojařem Richtrem- známý xurevník missek a tvářiček krejčovského salónu Richter- rozhnojil kulturní granty a skutečně pražskou kulturu. Dnes tento vyžraný bakalář opětně dělá ostudu Praze s Muchovou Epopejí. Na Olšanském náměstí stojí jeho bilbord ve všech směrech- a lidé říkají, že bejk je nebezpečný zepředu, kůň zezadu a blbec -ze všech stran! A na křižovatce Na ohradě" je spolu s jungwirthem (o něm později) zase ze všech stran! Duo vychcánků! A náš odborník Bc.výtvarník pecha působí jako člen dozorčí rady v Pražské plynárenské (tam je jeho kamarád hurda se svým vzděláním členem předsednictva (nese alespoň dva melouny!), člen dozorčí rady Trade centra Praha (dlouhodobě v mínusu) , člen dozorčí rady Pražské plynárenské holding. A zapomněli jsme společníka v ArtsBoat s.r.o., a nadačních fondech Spolek pro postavení pomníku Winstona Churchilla a nadačním fondu Rychlé šípy Jaroslava Foglara! Ze všeho kape!!!
Další lídr MUDr. Marek Zeman, MBA, přezdívaný major zeman. Znovu ho povolal kmotr hurda- současně bude ředitelem nemocnice Vinohrady, bude mít soukromou praxi v s.r.o. Vinohradská poliklinika, v minulém období byl neúspěšným radním pro dopravu
A poslední lídr- kádr ODS chirurg Jungwirth- spíš jako podnikatel s medicínou- vedl sociální a zdravotní komisi. Také uvádí podnikání- EGK, s.r. o se svou ženou, totéž v Cesem, s.r.o. Podnikají v poskytování zdravotnických služeb a provozování nestátního zdravotnického zařízení. Ono to tak úplně není pravda. Zde se jedná o ředitelství Sanatoria sv. Anny v Provotíně- a to je penzion a relaxační centrum vhodné pro konání večírků, svateb a rodinných a firemních oslav! No tě péro! Tak ať mu na tu chirurgii zbyde ještě nějaký čas, když se chce tak angažovat pro práci pro ODS! Spíš pro mne podnikatel ve zdravotnictví! A to si ještě nezašl do Olšanské 7 poliklinika- chirurgie. Děs a šína, špína a zase špína. Holt to naši kádři ze své stranické buňky a z Pracovny oblastní rady mají do II. patra daleko!! Bordel s přestavbou této "polikliniky".
A psát o ostatních- vyberte si kohokoliv ze 160 modráků- zjistíte, že tvoří kompars! Kmotr hura a PPecha, graciasová, vavrová, sladkovský, matušek (vrchní trouba ve školství), hoffmann. ZaplaŤ pánbů, že se ODS zbavila lotrů lochmanů, šmídů, bendů a snad i "tiskových mluvčích", píšících životní strory o topenáři hurdovi a lidé to vše žerou (či snad ne?). Pak tedy nevolte ODS, stranu korupce, nevzdělanosti a vychcánkovství na Praze 3!!!!!ejdů,antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama