Diskuse

Prodávám levně plyn. Zn.: Jsem také komunální politik

Vložit nový příspěvek

Kam Pavel Hurda kandiduje?

8.10.2010 11:25 vložil chk

Dlouho jsem hledal, kam vlastně Pavel Hurda kandiduje. Ve svých volebních lístcích jsem ho nenašel.
-
Je to jednoduše proto, že v současnosti vládnoucí ODS udělala roztříštěním velké Prahy i jejích jednotlivých městských částí do malých obvodů v celém volebním systému neskutečný bordel. Což byl evidentně zájem, protože dezorientovaný občan buď zůstane doma, nebo bude volit koho vlastně ani nechtěl.
-
Ve spojení s poměrně složitým systémem volby kandidátů a stran se situace stává opravdu nepřehlednou. U voleb do komunálu prostě zakroužkovaný kandidát znamená něco zcela jiného než při volbě do poslanecké sněmovny. Ne nadarmo většina malých stran doporučuje volit celé strany bez kroužkování, protože snaha někoho "vykroužkovat" by zde mohla přinášet nečekané efekty.
-
Takže přehled jsem získal až na oficiálních stránkách www.volby.cz:
Pavel Hurda kandiduje jako dvojka(!!!) ODS na celopražském volebním obvodu číslo 7 a jako taktéž dvojka (za nějakou mě neznámou paní Vranovou, též podnikatelkou) ve volebním obvodu Prahy 3 číslo 2.
-
Nezbývá mi, než jakožto běžnému voliči nezapojenému přímo do předvolebního boje, poprosit své spoluobčany, kteří již vědí, co je pan Hurda a ten jeho spolek zač, aby se snažili na něho upozornit co nejvíce lidí. Zvláště v těch volebních oblastech mimo Prahu 3, kde ho zřejmě ještě neznají :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Kam Pavel Hurda kandiduje?

8.10.2010 23:46 vložil Pražan odjinud

CHK: Nenechte se zmanipulovat ani malými stranami. Věřte, že ten argument "malých stran" o vyhozených hlasech a pod., je v případě komunálních voleb ještě více mimo mísu, než argument "velkých stran" o vyhozených hlasech malým stranám v parlamentních volbách. Jde jenom o to, jestli voliči této demagogii podlehnou, nebo budou volit směle a sebevědomě. Protože jsem si vědom podobných názorů u voličů jako zde prezentujete Vy, mám připravenou sérii příspěvků, kde se snažím ty různé mýty vyvrátit. Je to načasováno tak, aby to přišlo ve ve vhodnou dobu před volbami, ani moc brzo ani moc pozdě, a máte-li chuť, zkuste se podívat sem:http://www.klubpraha7.cz/?page_id=549 a zvažte, jestli se podíváte i na zbývající dva příspěvky. Třeba shledáte, že to až tak složité není, chce-li se s kandidátkami zamíchat.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Kam Pavel Hurda kandiduje?

9.10.2010 00:38 vložil chk

Nebojte, Pražane odjinud, rozhodně budu volit dostatečně směle a sebevědomě :-)

Nic to nemění na mém názoru, že pražská ODS se snaží svým předvolebním gulášem zamíchat karty co nejneprůhledněji.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Kam Pavel Hurda kandiduje?

9.10.2010 00:52 vložil Pražan odjinud

No a protože sleduji, že podobná situace nastala nejenom u nás a u vás, ale i v dalších MČ, například v bývalém panství M. Jančíka na P5, je vhodné pokusit se dát aspoň tomu okruhu voličů, kteří se k těmto informacím dostanou, jakýsi podnět k zamyšlení. A pak už nezbývá než čekat, jak se ten podnět uchytil.


Reagovat  Reagovat s citací


Tohle víme...

1.10.2010 12:31 vložil Pedro

... že je Hurda vyčůraný. Proč by si platil vlastní kampaň? Část si udělá přes Radniční noviny (zaplatí občané Prahy 3), část si udělá přes web Prahy 3 (zaplatí občané Prahy 3), pak se natisknou nějaké plakáty, to zaplatí některá z akciovek městské části, následně vyjdou inzeráty na levnější plyn od Pražské plynárenské (zaplatí stát, protože PP je státní podnik). To je přeci skvělé, ne?

Takhle prostě funguje ODS - podojit rozpočty, jak to jen jde. Ještě se pamatuji na gaunera Reisigela, který měl neuvěřitelné PR přes radniční noviny před volbami. Určitě z toho nezaplatil ani korunu.Reagovat  Reagovat s citací


Re: Tohle víme...

9.10.2010 11:03 vložil Marek

Dobrý den,
když už hazíte špínu, alespoň nekomolte jména.
Případě procvičte druhé pády.
Děkuji Marek


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Tohle víme...

9.10.2010 12:45 vložil chk

Házení špíny jistě není chvályhodná činnost, nicméně jmenovaný pán (ač bylo jeho jméno poněkud zkomoleno) určitě pobíral nadprůměrnou "péči" Radničních novin. Ostatně jako všichni politici v současnosti vládnoucí ODS. Pamatuji si to také.


Reagovat  Reagovat s citací


na novinkách též

1.10.2010 12:26 vložil Pavel

http://www.novinky.cz/komercni-clanky/212428-na-zimu-jsme-pripraveni-rika-predseda-predstavenstva-prazske-plynarenske-pavel-hurda.html


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama