Parkování na Praze 3-Aneb Rezidentní zóny.

Reakce na příspěvek

Výborně

2.4.2010 21:01 vložil Radovan

tak to dělám taky a je to opravdu skvěle vymyšleno. Dnes paní z Běloruska prohlásila, že na běloruskou úroveň se velice rychle dostáváme. Celej ten megabyznys se zónama je něco neskutečnýho. Autora nápadu zavřít na doživotí. No, jdu pokračovat, musím ještě napsat MP, protože zase dělali bordel - odtahovali naprosto nesmyslně, či spíš zlomyslně, tak jim dát něco do kreténů a tak. Ty dětičky v uniformách jsou vskutku dementní, ale mají pistolku, a já ještě nechci do kytek.

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Poznámka

Dobrý den, pane Štréble, zajímavé srovnání, ovšem mi chybí dva fakty v tomto článku: 1) Návrh řešení současného stavu 2) Článek absolutně nezohledňuje připravenost MČ. ...
pokračování

Dodatek 2

Ještě k nadpisu, aby nevzniklo podezření, že je manipulativní - kde se vyskytují děti občanů na praze 3, které nebydlí v bytě či ubytovně? Žádné na ulici spát nevidím.
pokračování

Dodatek

Ještě bych dodal, že Brno se po zkušenostech po pár letech tuto šílenost rozhodlo ukončit.
pokračování

Otřesné zkušenosti z Brna

https://brnensky.denik.cz/zpravy_region/socialni-bydleni-v-brne-na-najemniky-si-sousede-stezuji-vznikla-i-petice-20171106.html.
pokračování

Kdo to podepsal?

Kdy a kdo tyto konkretní dvě smlouvy (s ODS a Banzai) podepsal?
pokračování

Nejčtenější

Podivné pronájmy na poliklinice

Když jsem se v prosinci minulého roku stal předsedou komise pro Vedlejší hospodářskou činnost na Praze 3, tušil jsem, že nás čeká mnoho práce. To, s čím jsem se následně ohledně nebytových prostor setkal, ovšem zdaleka předčilo moje očekávání. Rozhodl jsem se tedy o své zkušenosti podělit v sérii článků. Tento je první.
pokračování

Zelení: Každé dítě si zaslouží domov

Jedním z cílů Zelených na radnici Prahy 3 je aktivně řešit bytovou nouzi rodin s dětmi s trvalým pobytem na Praze 3, žijících na ubytovnách nebo v azylových domech. Směřujeme k tomu prostřednictvím nových Pravidel podporovaného bydlení, jejichž přípravy jsou téměř u konce.
pokračování