Parkování na Praze 3-Aneb Rezidentní zóny.

Reakce na příspěvek

problém s pamětí?

20.4.2010 23:21 vložil iky-Žižkovský Pepik

Vážení diskutující,vzpomeňte si laskavě na doby "předzónové":večer příjezd z práce,potom několik koleček kolem bydliště,potom chůze ke svému domu a sypání rýže abyste ráno našli své auto,které stálo pokaždé v jiné ulici.Bydlím u Kostničáku,takže eSkaři z přilehlých obcí,jedoucí do divadla J.Cimermana kolem sedmé zaplnili poslední místečka.To,že v deset zase odjeli mi fakt nepomůže.Nejsem zdaleka zastáncem této formy placení parkovného(proč např.nemůže být karta přenosná???),ale zlepšení pro nás,kteří zde bydlíme,je z mého pohledu určitě markantní.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Poznámka

Dobrý den, pane Štréble, zajímavé srovnání, ovšem mi chybí dva fakty v tomto článku: 1) Návrh řešení současného stavu 2) Článek absolutně nezohledňuje připravenost MČ. ...
pokračování

Dodatek 2

Ještě k nadpisu, aby nevzniklo podezření, že je manipulativní - kde se vyskytují děti občanů na praze 3, které nebydlí v bytě či ubytovně? Žádné na ulici spát nevidím.
pokračování

Dodatek

Ještě bych dodal, že Brno se po zkušenostech po pár letech tuto šílenost rozhodlo ukončit.
pokračování

Otřesné zkušenosti z Brna

https://brnensky.denik.cz/zpravy_region/socialni-bydleni-v-brne-na-najemniky-si-sousede-stezuji-vznikla-i-petice-20171106.html.
pokračování

Kdo to podepsal?

Kdy a kdo tyto konkretní dvě smlouvy (s ODS a Banzai) podepsal?
pokračování

Nejčtenější

Podivné pronájmy na poliklinice

Když jsem se v prosinci minulého roku stal předsedou komise pro Vedlejší hospodářskou činnost na Praze 3, tušil jsem, že nás čeká mnoho práce. To, s čím jsem se následně ohledně nebytových prostor setkal, ovšem zdaleka předčilo moje očekávání. Rozhodl jsem se tedy o své zkušenosti podělit v sérii článků. Tento je první.
pokračování

Zelení: Každé dítě si zaslouží domov

Jedním z cílů Zelených na radnici Prahy 3 je aktivně řešit bytovou nouzi rodin s dětmi s trvalým pobytem na Praze 3, žijících na ubytovnách nebo v azylových domech. Směřujeme k tomu prostřednictvím nových Pravidel podporovaného bydlení, jejichž přípravy jsou téměř u konce.
pokračování