Přestavba Nákladového nádraží Žižkov

Reakce na příspěvek

NN Žižkov

31.3.2010 15:53 vložil Miroslav Poche

Dobrý den, pane kolego,
bych očekával od kolegy v opozici trochu soudnosti a ne snahu zalíbit se za každou cenu.
Pokud tvrdíte, že oba zástupci ČSSD hlasovali pro doporučení porušit stavební uzávěru tak jste buď přehlédl to, že Jan Plíva byl omluven, nebo zcela vědomě fabulujete. také nevím z čeho vycházíte, když tvrdíte, že i zastupitel Nigrin hlasoval pro, protože to z Vámi publikovaného zápisu nevyplývá. Přesto uznávám, že tomu tak bylo, nicméně každý máme názor, každý ho můžeme změnit. Od loňského února se v oblasti územního plánování v Praze stalo tolik negativního, že je prostě názor nutné změnit a v tomto smyslu Vás mohu informovat, že i B. Nigrin není žádným zastáncem zastavění území NNŽ.
Nicméně jsem opravdu překvapen mírou Vaší negativity, kterou jsem od jednoho z mála schopných zastupitelů ZMČ Praha 3 nečekal.
S pozdravem
M.Poche

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Re: Re: Re: Re: Nutné přejmenovat

tisíckrát raději vyměním doklady než žít v Koněvově ul.
pokračování

Re: Re: Re: Re: Nutné přejmenovat

tisíckrát raději vyměním doklady než žít v Koněvově ul.
pokračování

Re: Re: Prosím pomoc s dohledáním místa fotografie

je to ono, po valce se tam jezdily zavody na motorkach, jel tam i Franta Stastny a dalsi jestli se ta ulice tenkrat uz jmenovala Spojovaci, ale vim ze tam byla konecna stanice tramvaje "voka" cili ...
pokračování

Re: Revize smluv ano, ale...

Co je to zase za blbost? Doktoři tam přibývají. Plácáte blbosti.
pokračování

Revize smluv ano, ale...

Mě by spíš zajímalo, proč pak chce P3 zvýšit lékařům nájem o 80 %, tedy de facto polikliniku zrušit, jelikož tito to nebudou moct platit. Že by mělo nové vedení - TOP 09 a Piráti ...
pokračování