rekonstrukce nám. z Jiřího z poděbrad

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Jiřák

3.6.2016 20:00 vložil alena

zde se pouze přizpůsobuje projekt který byl navržen před mnoha roky do ůplně jiného prostředí a jiné situace a byl to pouze jeden z projektů. Stromů je zde dostate.k,.bude odstraněna kašna jenom kvůli tomu, aby na této ploše mohly být vysazeny nové řady stromů , protože to je v tomto pro.jektu vymyšleno. Prostor kolem kašny je světlý, lidé tu mají posezení na osluněné ploše, proč se to má ničit kvůli tomu aby zde byly stromy,jenom protože je někdo nakreslil do nějakého projektu ještě k tomu za 90 milionů

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Dotazy-interpelace na Zastupitelstvu

Děkujeme.To bylo opravdu potřeba !Čekání bylo někdy otřesné a taky vedlo k tomu, že se pak už nestíhalo.Že byli proti ODS a KDU a Svobodní nás nepřekvapuje.Opozice kolem Bellu ( co ...
pokračování

Smrt nebo život skrze víru

Dobrý den Chtěl bych se zeptat jestli jsme skrze víru přešli ze smrti do života nebo jestli jsme skrze víru duchovně zemřeli ? Dále bych se chtěl zeptat jestli jsme vodním křtem ...
pokračování

Re: Re: Musí rozhodnout zastupitelstvo, ale opozice a Bellu bude rejpat dál!

Dobrý den, o jaké "špinavé triky" se jedná? Nedokáži to z Vašeho komentáře postřehnout. Říkáte že je směšná postava, ale pokud se podíváte tak AB byl i starostou a před tím ...
pokračování

Re: Zeleň na Žižkově

Dobrý den, pošlete mi dotaz se jménem konkrétní ulice na ptacek.jiri@praha3.cz. Výsadba stromů se připravuje, tak zjistím, jestli se uvažuje i o Vaší ulici.
pokračování

Zeleň na Žižkově

Dobrý den, nevím, zda se to tu již neřešilo, ale nikde jsem příspěvek nenašel. Jde mi o zeleň na Žižkově. Už několik let se snažím zjistit, zda by bylo možné vysadit stromy v ...
pokračování