Současné kauzy Prahy 3 - všeobecná diskuse

Reakce na příspěvek

Môžeme všetko, ale tie dôsledky!

14.2.2013 18:34 vložil oto

Môžeme všetko, ale tie dôsledky!

Pri surfovovaní na internete som nechtiac narazil na video, kde sýrski povstalci zabíjajú vládnych vojakov, ktorí sa im vzdali. Zo zvedavosti som naň klikol, avšak negatívna energia, idúca z neho mi doslova zovrela srdce. Po pár sekundách som to musel zavrieť.

Viac sa dozviete na: http://kusvetlu.blog.cz/1302/mozeme-vsetko-ale

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Re: Re: Re: Dva rozumy

Co so volič navolil, to má. Plus i dvojnásobnou dan z nemovitosti na Praze 3 viz ...
pokračování

Re: Re: Dva rozumy

Neohánějte se tady kouzelným proutkem. U nás v domě v Ostromečské 5 proběhla privatizace, máme tady skoro 140m2 volný byt 5+1 jakou dobu volný! Umíte si spočítat, kolik jste za to ...
pokračování

Re: Dva rozumy

Do problematiky moc nevidím, ale zrekonstruovat 1 zdevastovaný byt je otázka statisíců až milionů. Vzhledem k tomu, že dobře vím, že městská část nemá nafukovací investiční ...
pokračování

Re: Re: bojim bojim

Článek je namířen proti A.Bellu. O tom je a nechápu tedy váš podiv, že je jednosměrně zaměřený. A.Bellu nepotřebuje ve vás advokáta, ten se umí ohánět jinak.Takový nějaký ...
pokračování

Dva rozumy

VAM ZUSTAVA ROZUM STAT, JAK SE U NAS DRIV HOSPODARILO A NAM ZUSTAVA ROZUM STAT Z TOHO, JAK HOSPODARITE NYNI! KONKRETNE HOSPODARENI S OBECNIMI BYTY, JE NEUVERITELNE ZE MATE 243 VOLNYCH BYTU /viz link ...
pokračování

Nejčtenější

Pirátská analýza odhalila předražené zakázky na GDPR

Se zaváděním GDPR v loňském roce zřídila všechna města funkci pověřence pro ochranu osobních údajů. Poté, co jsem po svém nástupu na radnici zjistil, kolik za vstupní analýzy a průběžnou realizaci ochrany osobních údajů zaplatila Praha 3, zpracoval jsem si analýzu, která porovnává, jak se s novou povinností vyrovnaly různé pražské městské části. Pomocí ...
pokračování