Diskuse

Žižkovská REDUA

Vložit nový příspěvek

Každý si chrání své zájmy

15.3.2013 00:11 vložil Iakov Kuchnir

Jde pan Michalu Veronskému o "billboard" jeho renovaci, popřípadě jím zmiňovanou památkovou ochranu a nebo se pouze snaží svým činem, tj. napsáním a publikováním tohoto článku, chránit své vlastní zájmy. Osoba více než blízká panu Veronskému je vlastníkem domu, který by přišel o výhled za předpokladu, že by se majitelé domu Koněvova 3/289 rozhodli o přistavění dalších pater na zadním traktu. V případě, že by se podařilo prosadit myšlenku tuto lety zašlou reklamu památkově ochránit, tak by bylo už pouze v rukách patřičných úřadů, popřípadě soudu aby posoudil zda by tím nedošlo k omezení vlastnických a majetkových práv stávajících majitelů Koněvovy 3/289. Pane Veronský, budeme aktivity směřující k ochraně Vašich osobních zájmů sledovat.


Reagovat  Reagovat s citací


Chránit

9.11.2012 10:46 vložil Chrobak SACEK

Tuto dobovou reklamu bych určitě chránil. Je to důkaz předválečné a předkomunistické rozmanitosti podnikatelských činností nejen na Žižkově.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Chránit

27.12.2012 22:09 vložil Jan Fürst

Souhlasíme. Folklor Žižkova by měl být zachován a chráněn.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Chránit

19.8.2014 10:54 vložil Vnok

A proč? Zbytky reklamy se vztahují k dávno neexistujícímu podniku. To by se na Žižkově musely chránit i zbylé komíny zašlých podníčků. Co se týká folkloru a pokrokového měla by se spíše chránit pod reklamou se nalézající tržnice, která mimochodem neměla v době svého vzniku konkurenci.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama