Diskuse

Bude Kauza3 ještě třeba?

Vložit nový příspěvek

Budoucnost

13.7.2012 11:12 vložil j.svrcek

Domnívám se, že Kauza 3 má na změně na radnici nemalý podíl (za což jí patří velký dík) a končit by určitě neměla. Další kauzy se tu v průběhu let ještě určitě budou objevovat, i když nyní to snad radnice nebude tutlat a nebudou se opakovat sviňárny jako Ortenaria, Parukářka klinik a snaha o demolici skautský klubovny pod Parukářkou. Třeba se nyní může víc ubírat méně politickým směrem a zaměřit se třeba na historii Žižkova a nebo sem začnou psát Hurdovci :D
S novou koncepcí radničních novin bych souhlasil, ale papírové vydání určitě zachoval ve stejném rozsahu a pouze obohatil o online verzi, kde by se mohlo normálně diskutovat o věcích na Praze 3.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Budoucnost

18.7.2012 21:19 vložil Tomáš Němec (Tomův deník)

Také si myslím, že Radniční noviny by měly být zachovány i v papírové formě. V Praze 3 je mnoho důchodců (seniorů), kteří se prostě s počítačem už nesžijí a právě ti potřebují informace. Mohlo by se stát, je místo Radničních novin by přicházely do schránek pouze Žižkovské listy a to by byla chyba.

Kauzu 3 bych rozhodně zachoval tak, aby do ní mohla psát současná opozice, která byla do června v koalici. Nevidím smysl v tom, aby zakládala další občanský zpravodaj. Prostě "každej chvilku tahá pilku".


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama