Dostali jsme grant, zapojit se můžete i vy

Dostali jsme grant, zapojit se můžete i vy

V první polovině tohoto roku jsme si podali žádost o grant, ktrerý byl vypsán Fondem pro nestátní neziskové organizace. Uspěli jsme!

Náš projekt Zprůhledňování a popularizace komunální politiky v Praze 3 uspěl mezi desítkami jiných projektů nejrůznějších neziskovek a sdružení. Po dobu následujících 12 měsíců nás Fond pro nestátní neziskové organizace podpořil grantem v celkové výši 983.992,- Kč.

V nadcházejícím období můžete očekávat velký nárůst naší aktivity. Každý měsíc pro Vás připravujeme více než 10 autorských textů, vydáme několik tištěných čísel, budeme rozesílat newslettery, uspořádáme 4 velké debaty o problémech Prahy 3 a každý měsíc budete moci potkat v ulicích náš infostánek. V předvolebním období navíc chystáme velkou moderovanou debatu s kandidáty na starostu a také se můžete těšit na předvolební kalkulačku vymyšlenou speciálně pro Prahu 3. V druhé polovině grantového období uspořádáme několik seminářů pro obdobné občanské iniciativy z jiných městských částí.

Za bezmála 8 let naší existence jsme publikovali stovky textů, otevřeli desítky témat a rozvířili mnoho diskuzí. Postupem doby jsme začali být sledováni nejen obyvateli Prahy 3, ale také úředníky a politiky. Díky grantu máme nyní možnost otevřít témata a problémy, jež se zatím nediskutují. Věříme, že i v tom je nyní velká šance pro celou Prahu 3. Zpravodaj Kauza3 se vždy snažil o vytváření diskuzního prostoru o komunální politice a problémech Prahy 3. To platí i nadále, jsme otevřeni smysluplným textům kohokoli z vás.

 

 

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů.

 

reklama