Farmářské bedýnky

Farmářské bedýnky

Farmářské trhy začnou na Jiřáku až od poloviny března. Do té doby vás pořadatel trhů Archetyp o.s.může zásobovat zbožím od farmářů pomocí "bedýnek". Objednávku provedete přes internet a zboží si vyzvednete jednou týdně na Jiřáku před školou. Začíná se 26. ledna.

Volby jsou za námi a tak se, jak dokládají tyto fotky, samospráva uložila k zimnímu spánku a na značky se jaksi zapomnělo. Cedule se zákazem parkování stojí po obou stranách ulice zapomenuty jako pomníčky předvánočním trhům na Jiřáku a probouzí v nás již jen příjemné vzpomínky.

značky  značky 2

A jak je to s pořádáním trhů? Takže ještě jednou: trhy začnou od poloviny března 2011a budou se konat zase ve středu 8:00-18:00 a v sobotu 8:00-14:00.

Jak si nyní zboží objednat do "bedýnek"

K odběru bedýnek se zeleninou se musíte zaregistrovat na stránkách Archetypu. Ovoce a zelenina pochází z farem Procházkových ze Semic, Sady Limuzy, Ovocnářství Ploskovice. Je opatřeno certifikáty pro potraviny vhodné pro kojeneckou výživu. Zelenina není hnojená chemickými, ale biologickými hnojivy a kompostem.

Informace o objednávání jsou  zde.  Bedýnka již obsahuje určité zboží a vy si ještě můžete přiobjednat další doplňky.

"Systém funguje jako e-shop, " uvádí Archetyp, "to znamená, že po uzavření vašeho výběru tlačítkem objednat vám systém (stejně jako e-shop) ihned spočítá celkovou platbu, zobrazí i odešle vám na mail variabilní symbol pro platbu, číslo účtu a termín, do kdy je nutné zaplatit, abyste bedýnku včas dostali. Platbu je nutné opravdu provést podle pokynů, tj. do sedmi dnů před výdejem, tj. vždy do předchozí středy do 20.00 hodin."

Ceny za službu

Na webových stánkách najdete podrobný návod jak postupovat i ceník. "Po vyplnění formuláře vám systém přidělí variabilní symbol, pod kterým provedete platbu dopředu. První platba na bedýnku je 410,- Kč (250 + 160,- Kč). Částka 160 Kč na bedýnky se platí pouze jednou a to poprvé, potom budete kupovat jen obsah, tj. ovoce a zeleninu, v ceně 250,- Kč. "

Připomínáme: Odběr bedýnek bude vždy ve středu odpoledne na Jiřáku (začíná se ve středu 26. ledna, takže tento první termín již nestihnete).

Dobrou chuť.


Související články

Začaly Farmářské trhy na Jiřího z Poděbrad

Úspěšnou premiéru si trhy odbyly 8. září. Budou se opakovat každou středu od 8:00 - 18:00 a sobotu od 8:00 - 14:00. Vyjma data 18. září, kdy je vinobraní. To se trhy nekonají. pokračování
reklama