Diskuse

Kauza3.cz v pořadu ČRo 6 \"Člověk a obec\"

Vložit nový příspěvek

přečtěte si:

9.10.2009 14:24 vložil sirup1111

http://www.tojesila.cz/cz/s16/c1633-ZHAVE-AKTUALITY/n2210-Proc-CSSD-nepodporila-rozpusteni-snemovny
Reagovat  Reagovat s citací


Smutné, bezpohlavní, politicky naivní

21.5.2009 09:40 vložil Josef

Vůbec se nedivím, že situace v Praze je taková jaká je. Host pořadu ČRo 6 se bál říci na plná ústa, kdo v Praze 3 (i v celé Praze) již téměř 20 let vládne. Bojíte se ODS? Asi ano, je to přeci jediná PRAVÁ strana. Proč nezaznělo jméno Hurda (předseda ODS v Praze 3), a co jeho minulost? Proč byla posluchačům zatajena politická angažovanost redaktorů Kauzy 3? Nechápu... Bydlím také v Praze 3, znám osobně několik lidí vyloučených z privatizace obecního bytu za to, že si dovolili kritizovat radnici vedenou ODS (nájemníci domu Zelenky-Hajského 4, lidé z Chmelnice (kauza azbest) atd.). Smutek, smutek, smutek...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Smutné, bezpohlavní, politicky naivní

21.5.2009 15:11 vložil čenda

Milý Josefe,
kdyby se členové redakce báli ODS, jak vy píšete, nemohl byste zde takto volně diskutovat. Tento web by totiž neexistoval. Politická angažovanost členů redakce v pravém slova smyslu není žádná, jelikož jsou nestraníci, už o tom byl zde na kauze3 článek http://www.kauza3.cz/dobre-kauzy/KAUZA3cz-hlasna-trouba-mimozemstanu.html. A teď otázka na Vás, co děláte Vy proto, aby správa věcí veřejných na Praze 3 byla lepší, aby radnice byla pro lidi a ne naopak?


Reagovat  Reagovat s citací


Nechapu...

19.5.2009 12:40 vložil Libor

...proč tam nezaznělo, kdo je majitelem Paláce Akropolis? Trochu to tam jaksi chybí. Sice je to veřejně známá informace, ale teprve pak to dává celé ještě větší smysl :)


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama