Diskuse

Přijďte na oslavu narozenin OS Kauza3

Vložit nový příspěvek

Nedokážu psát články pro Kauzu3

22.10.2013 12:38 vložil Tomáš Němec (Tomův deník)

Na včerejším slavnostním večírku jsem byl osloven jedním ze členů redakční skupiny webu Kauza3, abych psal články ze života našeho obvodu. Dotyčný redaktor mi řekl, že současní redaktoři jsou již unaveni. Plně to chápu, protože sám spravuji na internetu tématický blog, píšu do něj články a sháním různé informace. Původně jsem si myslel, že čtenáři stránky, kterou spravuji, dokážou občas napsat nějaký samostatný článek. Jenže se ukázalo, že čtenáři jsou schopni občas nepsat komentář k článku již uveřejněnému. komentář se dá psát tak, jak člověka myšlenky právě napadají, ale článek musí mít určitou strukturu, aby se z něj čtenář něco dozvěděl. Já nejsem schopen psát články o Praze 3, protože toho o aktuálních problémech celého obvodu moc nevím a nejsem schopen si takové údaje z časových a zdravotních důvodů shánět. Nechce někdo z Vás, anonymních kritiků a komentátorů pod články na tomto webu alespoň občas napsat článek o nějakém problému, který ho hryže nebo zprávu o tom, co se v Praze 3 dá zažít zajímavého? Jestliže ano, kontakty na redaktory najdete v odkazu http://www.kauza3.cz/o-redakci-kontakty/


Reagovat  Reagovat s citací


Bylo to pěkné setkání

22.10.2013 06:25 vložil Tomáš Němec (Tomův deník)

Bylo to velmi pěkné setkání, rád jsem opět viděl všechny tři redaktory tohoto webu. Potěšila mě i přítomnost místostarosty Prahy 3 Ondřeje Ruta. Sešlo se nás víc než před třemi lety, ale na to, že Praha 3 má 71 tisíc obyvatel, tak to zase tak mnoho nebylo. Několik fotografií z této oslavy jsem umístil na facebookovou stránku Kauzy3. Tak třeba zase někdy na viděnou!


Reagovat  Reagovat s citací


Potěšení z Klause a ODS

21.10.2013 05:43 vložil Starý Žižkovák

Vážení modrásci, Jindro a členové oblastní rady ODS! Už je to tady! V sobotu se objevily oblepené plakáty sloupů na Seifertově ulici s veleduchem české politiky- zakladatelem ODS- nomenklaturním nestraníkem Václavem Pružinským alias Santa Klausem jako podporovatele strany Bobošíkové Zvedni ruce- přichází agent TOP 09 zachránce republiky dědula Schwarzenberg!. Tak nám dnes ukradli ODS otce zakladatele, řekla všem utrápená Němcová z bilboardu na domu v Ondříčkově ulici! Už ani nám kovaným otec zakladatel nevěří! A my jsme tak slušní a čistí, ani nekrademe, a chceme jen vládnout s našimi kmotry v pozadí! Kdo má lepší kádry ze zasmrádlé politiky ODS v Praze? Málo vzdělanou Němcovou, gynekologa Svobodu , Černochovou s generálem z Horní Dolní Červíčkem, Bendou ze z Plzně a ze Žižkova jakéhosi Bam-Bullu- předsedu oblastního sdružení ODS.
Takže ať si všichni prohlídnou "stojedničkovou" militantní utrápenou, ale "rozumnou" vyumělkovanou křesťanku Němcovou na bilboardu, je to lepší podívaná než číst duchaplné poselství "Chci mít živnostníky v kondici, proto volím pravici" ODS. A volič ODS si přidává- Hoňte si ho pravicí!
A propós. Ten bilbord je umístěn na " domě v péči " SKM Praha 3. Napadá mě zda-li tuto plochu nevyužívá nějaká vyžírka z ODS jako soukromý business? Ekonomických zlodějů na Žižkově máme dost! Viz oprava Lupáčovky! A kdo je za ní už v teplácích? Jistě se to dozvíme až to všechno vyšumí !


Reagovat  Reagovat s citací


Komunista Stropnický

11.10.2013 14:02 vložil TRP

http://www.novinky.cz/domaci/315483-ruce-mame-stale-ciste-svedomi-i-cile-komuniste-maji-neoficialni-hymnu-voleb.html
Doporučuji 58 vteřinu, najdete tam Miloše Jakeše a o chvilku později 1:08 najdete Matěje Stropnického. Taťka za komunistů taky fungoval...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Komunista Stropnický

20.10.2013 14:46 vložil Tomáš Němec (Tomův deník)

Trochu mimo mísu. TRP přijde na oslavu? :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Komunista Stropnický

21.10.2013 05:55 vložil starý žižkovák

TRP nepřijde, ale na oslavu by měl přijít zastupitel Ing (policejní) Pavel Sladkovský, aby pověděl jak spolupracoval s kmotrem Mrázkem (viz Kmotr Mrázek I, str. 100 a 101!) A jak je možné se stát místostarostou za ODS (v minulém období) a jak je nyní snadné stát se členem (od prosince minulého roku) dozorčí rady Holdingu Pražská plynárenská. Musíme jim šlapat na paty!
Holt vyvolené vyžírky!


Reagovat  Reagovat s citací


přijdu

10.10.2013 08:34 vložil Tomáš Němec (Tomův deník)

Drazí přátelé, již jsem si termín zapsal do deníčku. Doufám, že se tam potkám nejen s těmi, které už znám, to jest s některými členy redakce, ale i se čtenáři, kteří tady komentují články, ať už jsou z jakéhokoli názorového spektra a třeba přijde i někdo z radnice.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama