Diskuse

Přijďte na oslavu narozenin OS Kauza3

Vložit nový příspěvek

Potěšení z Klause a ODS

21.10.2013 05:43 vložil Starý Žižkovák

Vážení modrásci, Jindro a členové oblastní rady ODS! Už je to tady! V sobotu se objevily oblepené plakáty sloupů na Seifertově ulici s veleduchem české politiky- zakladatelem ODS- nomenklaturním nestraníkem Václavem Pružinským alias Santa Klausem jako podporovatele strany Bobošíkové Zvedni ruce- přichází agent TOP 09 zachránce republiky dědula Schwarzenberg!. Tak nám dnes ukradli ODS otce zakladatele, řekla všem utrápená Němcová z bilboardu na domu v Ondříčkově ulici! Už ani nám kovaným otec zakladatel nevěří! A my jsme tak slušní a čistí, ani nekrademe, a chceme jen vládnout s našimi kmotry v pozadí! Kdo má lepší kádry ze zasmrádlé politiky ODS v Praze? Málo vzdělanou Němcovou, gynekologa Svobodu , Černochovou s generálem z Horní Dolní Červíčkem, Bendou ze z Plzně a ze Žižkova jakéhosi Bam-Bullu- předsedu oblastního sdružení ODS.
Takže ať si všichni prohlídnou "stojedničkovou" militantní utrápenou, ale "rozumnou" vyumělkovanou křesťanku Němcovou na bilboardu, je to lepší podívaná než číst duchaplné poselství "Chci mít živnostníky v kondici, proto volím pravici" ODS. A volič ODS si přidává- Hoňte si ho pravicí!
A propós. Ten bilbord je umístěn na " domě v péči " SKM Praha 3. Napadá mě zda-li tuto plochu nevyužívá nějaká vyžírka z ODS jako soukromý business? Ekonomických zlodějů na Žižkově máme dost! Viz oprava Lupáčovky! A kdo je za ní už v teplácích? Jistě se to dozvíme až to všechno vyšumí !


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama