Diskuse

Palác Akropolis svou zónu placeného stání již spustil

Vložit nový příspěvek

Kampaň

22.11.2007 17:11 vložil Ezekiel

Proč otevřeně lžete? Přeci není zase tak těžké si ověřit zda radní za místa k stání platí. platí a již řadu let. Proč rozjíždíte štvavou kampaň (navíc na základě nepravd) proti akropoli? Vadí vám úspěch této společnosti nebo jde spíš o osobní spor mezi radním a panem Konvičkou?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Kampaň

22.11.2007 19:02 vložil Jirka

Vazeny pane z Akropole!
Vy jste si to sam overoval? V navaznosti na planovane spusteni ZPS na Praze 3 byly vsechna komercne pronajata/vyhrazena parkovaci mista zrusena. V dobach kdy bylo mozne si takto vyhrazena parkovaci mista zaplatit, nebyla oznacovana znackou B28 (zakaz zastaveni), ale znackou IP 12 (vyhrazene parkoviste - reserve). Toto neni a nebylo placene stani.
Takze obsah tohoto clanku je smutnym faktem, ktery pouze dokresluje osobity styl podnikani/politikareni pana Hurdy.
Pro bezneho podnikatele na Praze 3 bez politickych vazeb neni dnes ani tato, ani korektne placena moznost vyhrazeneho parkovaciho mista mozna.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Kampaň

3.12.2007 11:39 vložil boss

Naprosto presne. Nase spolecnost vlastni nemovitost na P3 a na dotaz po shodnem zpusobu reseni parkovani bylo sdeleno, ze musi byt schvaleno radou ??!! Dle nazoru nasich pravniku je to jasna diskriminace a je to na zalo bu. Pokud se chteji pridat dalsi, prosim reagujte.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Kampaň

9.1.2008 19:35 vložil ez3kiel

Schváleno radou to být musí. Vždyď budou opakuji BUDOU placená parkovací místa VŠUDE. Pro kristovy rány cožpak vám nedochází že se tímto stáváte Platičem podnikatelského parkovného?
dále bych rád upozornil, že v akropoli vystupují zahraniční skupiny které se dopravují autobusem. Stává se také že zde často stávají přenosová vozidla ČT. Z toho vyplývá vysoká logistická náročnost. Pokud prokážete že i ve vašem případě je vyhrazené parkovací místo nutností pak věřím, že toto rada schválí. pokud to však neprokážete pak nerozumím proč by se vaše společnost neměla platit podnikatelské parkovné jako ostatní.

Ps: Vsadím se s vámi o poslední korunu že PA za vyhrazené parkovišťe platí a bude to určitě slušná suma. věřím že na to Akropolis má.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Kampaň

29.1.2008 13:10 vložil kwak

Vážený pane! Vaše (nevím jestli úřednická nebo "umělecká") arogance a demagogie nezná hranic. Je snad zahraniční autobus něco víc než občan, který si přijel koupit ledničku? Je ČT něco víc než servisman, který vám přivezl opravený televizor?
Vypadá to, že obvod si pro své firmy rozparcelují jednotliví radní a zbytek firem se ze Žižkova odstěhuje jinam a bude platit daně té radnici, která ho nebude odírat. Je jen hodně málo firem, které by nuzně musely mít sídlo nebo provozovnu na Žižkově


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Kampaň

29.1.2008 21:43 vložil Roman

V žádném ze zápisů z Rady městské části Prahy 3 není ani zmínka o tom, že by Rada schválila parkovací místa pro Palác Akropolis.
Zobrazená značka je v rozporu se Zákonem o provozu na pozemních komunikacích jak svým uspořádáním tak grafickým provedením dodatkové tabulky.
Bude se tím zabývat odbor dopravy Prahy 3 a Městská policie?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Kampaň

14.4.2008 12:25 vložil kastrelka

V ulici Štítného je kromě Žižkovského divadla Járy Cimrmana ještě jedno divadlo (nevzpomenu si teď na název, ale je v ulici Štítného ještě před křižovatkou s Milíčovou). Zde se také hodně natáčí a často zde parkují auta (většinou nákladní) a autobusy kvůli natáčení. Vždy, i po zavedení ZPS, však mají vyhrazená parkovací místa označenou značkou "Zákaz zastavení", je přesně vyhrazena velikost parkovacího stání a je zde uveden důvod (např. "film") a také časové omezení (např. od 7-18 hodin). Proč tedy Akropolis pro kapely a natačení nevyužívá tímto způsobem vyhrazené stání? Předpokládám, že takto označená vyhrazená parkovací místa jsou krátkodobá a schválená a tudíž občany snadněji akceptovatelná než trvalé zabrání několika parkovacích míst (navíc zdarma, když ostatní firmy za to platí!!!).
Radnice Prahy 3 by tudíž měla ke všem žádostem o krátkodobé vyhrazené parkování přistupovat stejně a to tak, jak je tomu v případě divadla ve Štítného ulici.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Kampaň

11.12.2007 13:54 vložil Francino

Me by uspech spolecnosti Akropolis ani tak nevadil... jenze hospodareni Akropole neni ani tak o uspechu a podnikatelskych schopnostech, ale spise o dotacich z Magistratu a Prahy 3. Diky politicke provazanosti se zde cerpaji prostredky danovych poplatniku a Akropolis je jednou z nejvice dotovanych kulturnich instituci Prahy. Osobne si predstavuji ciste a uspesne podnikani jinak.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Kampaň

9.1.2008 19:21 vložil ez3kiel

Dovolím si podotknou pouze to že divadlo Archa dostává ročně přez 20 milionů na grantech. Žádný kulturní podnik v dnešní době nefunguje bez dotací darů investic a grantů. Podle úspěšnosti a zároveń finanční náročnosti podniku pak jsou tyto finance rozdělovány. Navíc si dovoluji pochybovat o tom že by akropolis pro jejího majitele byla nejvýnosnější investicí. podle informací které jsem získal jednak z novinových článků ale i z jiných zdrojů nabývám spíš dojem že se jedná o nevýnosné podnikání které majitel akropole spíš dotuje. Na čerpání peňez z magistratu a prahy 3 nevidím nic zvláštního ba naopak je to jev celkem běžný viz výše Archa. Na závěr bych dodal osbní názor. Závist produkuje pomluvy a pomluvy produkují ještě větší závist.

Ps: Parkovací lístky které si akropole pořídila nejsou výstřelkem módy tohoto roku. Tyto lístky používá palác akropolis již řadu let. (podstatně déle než existuje Váš zpravodaj)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Kampaň

29.1.2008 13:16 vložil kwak

Problém je v tom, že Akropolis je dotován z daní, které radnice i magistrát vyberou od firem, kterým zároveň parkovacími berněmi či nemožností parkování zákazníků podvazují nebo znemožňují podnikání.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Kampaň

11.2.2008 15:15 vložil ez3kiel

A včem že je problém??? PA přece PLATÍ za vyhrazená místa.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Kampaň

11.2.2008 21:40 vložil Jirka

To je stale dokolecka... neplati. Pokud by platil, tak ma vyhrazena mista. Ted se pouze obchazi zakon (na objednavku) znackou zakaz zastaveni a dodatkovou tabulkou "Mimo vozidla PA". Takhle vyhrazene parkoviste nevypada a nefunguje. Dale to snad nema smysl opakovat.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Kampaň

25.2.2008 11:34 vložil Martin

Vážený zastánče PA!
To, co zde píšete, si vysvětluji buď tak, že absolutně nemáte tušení, co se v PA a u PA děje a nebo jste jedním z těch, co společně s PA parazitují na našich odvedených daních, tedy našich penězích (spíše to druhé, že?). Občas mám pocit, že PA stojí jaksi na zákony ČR, porušování hygienických předpisů a norem začínaje a znečišťováním okolí konče! A čím to bude? Zkuste hádat. Že by to bylo politickou aktivitou p. Hurdy? No nevím, ale takovéto počínání je možné opravdu jen v ČR...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Kampaň

19.3.2008 14:41 vložil Ez3kiel

Hmm. Znečišťování? Porušování higienických norem? Takto sylná slova? To je na žalobu pane. nic takového s e v PA neděje. Koncerty končí v 10 již řadu let. Před PA je vždy čisto a uklizeno. Přestaňte si lhát jste pardon MIMOŇ.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Kampaň

20.3.2008 23:00 vložil Martin

Tak se koukám potvrdil můj předpoklad... Jaká je asi pozice pana zastánce v PA? O čistotě a uklizeném prostředí máme každý asi trochu jinou představu. Zvratky, střepy a kelímky povalující se před PA po každém větším koncertu mluví za vše. Každý, kdo tudy ráno chodí, mi jistě dá za pravdu. Upřímně lituji tu Ukrajinku, co to uklízí. A co se týká té vaší desáté hodiny, řekněte celou pravdu! Ano, koncert možná skončí ve 22.00, nicméně jste jaksi pozapomněl na bar, který produkuje hlasité opilce do brzkých ranních hodin. A takové malé doporučení na závěr: než něco uveřejníte, zkuste si to po sobě nejdřív přečíst. "Sylná slova" a "higienické normy" - to muselo dát opravdu hodně zabrat...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kampaň

30.7.2008 16:41 vložil Ez3kiel

Má pozice je soused. To mluví za vše. Ve svém příspěvku uvádíte že litujete ukrajinku která to pak musí uklízet. tím však dáváte za pravdu mě v tom že tam uklizeno je. Ohledně opilců produkovaných do brzkých raních hodin. hostinec u sadů produkuje zcela to samé a nikdo se do něj nestrefuje ono taky na obyčejné hospodě si moc politických kreditů nenaženete.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kampaň

23.7.2009 21:50 vložil Vážný

No podle té domény palacakropolis v části diskuse soused nebudete. A takhle probíhá celé podnikání kolem Akropole...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kampaň

24.7.2009 00:25 vložil chk

Jestli to nebude třeba tím, že onen výše zmíněný hostinec si ti lidé provozují za své.... což se o PA říci určitě nedá :-/


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Kampaň

3.8.2009 10:09 vložil Gramatika

Silná se píše s i, pane majiteli AP :)


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama