Diskuse

Cyklostezka je průjezdná

Vložit nový příspěvek

A pozor ještě na jednu věc.

17.6.2010 15:00 vložil chk

Cyklostezka oficiálně začíná až od hrany tunelu ve směru od Krejcárku (pominu-li tedy ty betonové bloky beze slůvka vysvětlení). Takže mezi Krejcárkem a tunelem klidně můžete na stezce potkat i auto, které samozřejmě nepřekračuje žádný zákaz vjezdu.


Reagovat  Reagovat s citací


Policie hlídá tunel

17.6.2010 10:34 vložil Tomáš Mikeska

V neděli jsem vyzkoušel novou cyklostezku je skvělá. Nechápu proč je tunel uzavřen. Jsou tam neskutečně vysoké a těžké zábrany vypadá to tak, že se Radnice Prahy 3 bojí teroristů. Nicméně podařilo se mi i s kolem zábrany překonat a dokonce jsem ujel policistovi, který tam vartoval!!! Nebojme se Radnice Prahy 3 a jejího represivního aparátu!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Volby zkončily...

15.6.2010 12:12 vložil chk

...zapomeňte! Aneb cyklostezka opět uzavřená, tedy alespoň ta část skrz tunel. Ale žádné zábradlíčko, cedulka, prostě tam namrdali ty betonové bloky aby nikdo neprošel. Přitom v tunelu se nic nedělá, nemá to žádný zjevný důvod. Není tam žádné upozornění a už vůbec ne vysvětlení.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Volby zkončily...

15.6.2010 14:40 vložil chk

Pardon - skončily.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Volby skončily...

15.6.2010 23:15 vložil helben

Taky uz jsem zjistila :-(... Bem slavnostne pred volbami otevrel (viz http://www.pavelbem.cz/cz/media/fotogalerie/primator-_2010_05_24_Otevreni_Cyklostezky_Pod_Vitkovem.html
) a po volbach zase zavrel... Pristupne nejsou ani schody vedouci z Konevovy ulice. Na zadne vysvetleni jsem nikde nenarazila...


Reagovat  Reagovat s citací


Menší doplnění

7.6.2010 09:13 vložil chk

Za "Bulharem" se dá po projetí drobného štěrkového pole proniknout až na Hlavní nádraží - člověk se ocitne vzadu za novými nástupišti. Je tam sice cedule zákaz přecházení kolejí, ale po přechodu jenom jednotlivé koleje se dostanete na poslední nástupiště a tam už je podchod. Ideální pro cestování vlakem a přiblížení na nádraží bez hromadné dopravy, máte-li to trochu ve směru. Jenom doufám, že ten Hlavák tam vzadu neuzavřou nebo nezačnou natvrdo hlídat zákaz přecházení :-)
Cesta tunelem je příjemnější, než to vypadalo před jeho opravou. není tak dlouhý, jako se to zdálo po tmě. Ovšem bude se tam asi muset celoročně svítit.
Trochu divoká jsou napojení na tu stezku. Většinou jsou to schody, a to dost strmé. Jedny z nich míří i na zatím uzavřený pěší podchod pod tratí. Jsou tam sice takové ty pruhy pro kočárek, sklon je však takový, že si nedovedu představit, že by to průměrná maminka vytlačila/sjela. Tady projektanti trochu ujeli.
Problematický mi připadá i most přes Husitskou. Má takové to letmo uchycené zábradlí mimo okraj vozovky a dole je jenom malý rantlík. Takže stačí kámen odlítlý od kola a z té velké výšky letí přímo dolů na ulici. To mi připadá nebezpečné a měla by tam být nějaká zábrana.
Celkově je stezka docela malebná, škoda jen, že zatím vede odnikud nikam, tedy možná z Hlavního nádraží nikam.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama