Diskuse

Názory odborníků na téma zóny placeného stání se různí

Vložit nový příspěvek

Porucha v modré zoně

24.4.2010 15:31 vložil Pavel

Dobrý den,velice mě překvapilo když jsem musel zastavil v pátek po 20 hodině v modré zoně ,pro poruchu upad mě výfuk ,tudiž v tu chvíli bylo vozidlo nepojízdné a hlavně nikomu nepřekáželo ,kolem bylo volno asi 15 míst k stání tak ani z mě strany nedošlo k omezení v parkovaní ostatních obyvatel ani v omezení provozu,tak sem odkočil na 10 minut do místního obchodu pro nákou šnůru na upevnění výfuku,po návratu jsem jen viděl jak vůz odvážejí ,po zavolání na 156 ,mě bylo zděleno že bez parkovací karty nesmím na tomto místě ani zastavit ,poté další překvapení bylo že vůz mě nevydaj pokud nezaplatím 1450.-kč ,když sem jím zdělil že tolik u sebe némám tak mě řekli at si někde půjčím bylo 22,30 a do měho bydliště jsem to měl 60 km ,ve 23.30 jsem odjížděl s papírem že jsem vůči Praze DLUŽNÍK .a když nezaplatím do 30 dnů tak mě asi zastřelej.


Reagovat  Reagovat s citací


zps

16.5.2009 23:30 vložil lucka

ahojky, prosim, podepis petici a posli ji pak dal... http://zonypraha.free.railshosting.cz/


Reagovat  Reagovat s citací


parkování

15.2.2008 13:13 vložil jan

Tak jsme se zase nedostali na řadu pro parkovací karty v řádné pracovní době. Už první čekatel dostane číslo po 100. Kdo asi dostává čísla do první stovky? Ovečky budou muset zaplatit, až v pondělí udeří komanda s odtahovými vozy, které si ovečky platí.Velitel Vančura běhá s komandem a zatlouká všade značky, místo toho, aby se staral o výdej karet pro abonenty. Budou potrestáni všichni, kdo si karty nekoupili už před půl rokem.Výsledek celé úspěšné akce bude ten, že menší zlo bude volit rudý soudruhy než modrý soudruhy.


Reagovat  Reagovat s citací


dobře placené stání

10.1.2008 14:36 vložil jan

Samozřejmě, že je to ZLODĚJINA. Až už všichni budeme chodit jen pěšky, protože určitě něco vymyslí i na cyklisty, koloběžkářě nebo jezdce na kozách, zase na nějaký poplatek přijdou. Nejvíc se mi líbí placené parkování u hřbitova, výsledek je, že staré vdovy už od tramvaje nedojdou, na parkování jejich děti nemají a na taxik asi také ne. Kolik asi bude stát příjezd lékaře k pacientovi? Asi nás ještě čeká platit mýto při přechodu chodníku kolem domů.Asi by se soudruzi z Žižkovské radnice měli zastydět a odejít IHNED!Kdo má zase čekat na další zmanipulované volby.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: dobře placené stání

10.1.2008 22:41 vložil Kristyan

Jaké zmanipulované volby??? Volby byly řádné, bohužel lidi se absolutně o situace na městské části nezajímají (zřejmě jsou spokojeni) a volí stále stejné strany ať už do parlamentu,radnici či do senátu. Čili máme vedení jaké si zasloužíme.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: dobře placené stání

11.1.2008 23:04 vložil jan

Pokud několik lidí volí stejnou stranu a ve výsledcích v místním tisku je pro onu stranu 0, tak asi něco není v pořádku. Nebo Vám to vyhovuje? Asi je to starý zvyk. Takže bych to shrnul, že volby byly asi řádně zmanipulované.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: dobře placené stání

29.1.2008 16:39 vložil honza

řekl bych že lidé se zajímají ale nikdo je neposlouchá nebot to není v zájmu radnice poslouchat přeci občany a zjistit že se jim něco nelíbí


Reagovat  Reagovat s citací


Jsou to zloději

23.11.2007 13:00 vložil Jan

Jak jinak nazvat zdanění rezidentů za to, že bydlí v určité části města. Jednak to je protiústavní, protože to diskriminuje určitou část obyvatel země a žádnou službu parkovací zóny neposkytují a zvyšují náklady obyvatelům i podnikatelům. Kdo například půjde na Žižkově na večeři, když bude muset ještě platit za parkování, které ale třeba po 19 hodině stejně nesežene? Ti troubové na radnici jak P3 tak magistrátu by si měli uvědomit, že ulice patří k městskému majetku a že jej mají spravovat a ne s ním kšeftovat.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Jsou to zloději

18.2.2008 16:22 vložil jan

Je zajímavé, že jinde pro své občany dávají karty zdarma i pro další vozidla v rodině. Je normální abych za vůz, kterého cena nedosahuje ročního poplatku platil žižkovskou horskou přirážku? Paní starostka asi nechápe, že její výplatu z našich peněz nemá každý obyvatel Prahy 3. Proč to parkovné neplatí jen pro voliče ODS, když to prý měli ve svém volebním programu. Proč není zajištěn důstojný prodej karet? Už jste se byli podívat v Perunově 5? Jak to tak vypadá, za nedlouho nastane i odsun obyvatel až jim začnou vadit.Nejlépe parkuje prominent z Pražského magistrátu 1A5 6262 a potom, že nejsme jako oni.


Reagovat  Reagovat s citací


stání a nebo odírání ?

25.10.2007 07:00 vložil Jan

V dnešní době je moderním trendem vymáhat peníze za služby, které nejsou vlastně poskytovány.......jakou službu mi vlastně poskytujete ???? ....mám platit za parkování jen proto, že mám trvalé bydliště na P3 a vlastním auto a s nemožností vlastně ani zaparkovat?! ...silniční zákon mi umožňuje používat silnici k ježďení parkování atd. Chápal bych to, že bych měl trvalé místo na značku auta jak to mají invalidi pak bych platil bez keců.


Reagovat  Reagovat s citací


zps

22.10.2007 17:28 vložil honza

To co prohlásil pan Blažek je holý nesmysl ,že se nám bude líp parkovat.Je vidět že zde asi nebydlí a nikdy tu nestrávil ani 24 hodin na jednom místě.Bydlím v Jeseniově ulici a tady už tak od 3 hodiny odpooledne je problém zaparkovat.At mi nikdo netrvdí že zde parkují návštěvníci, když ty samá auta zde stojí večer,v noci a druhý den stále na tom stejném místě.Takže jak říkám toto opatření nic neřeší.Ještě bych pochopil kdyby vydané karty byly za cenu výroby což ovšem není 700 kč.Za další mi dodnes nikdo nevysvětlil kde má zaparkovat návštěva která za někým přijede.To má riskovat odtažení a nebo nechat stát auto na okraji Prahy a dopravit se MHD?
Dobrá volba zvlášt po tom co chce DP zdražovat možná až na nehorázných 30 kč, to povede jen k jediný věci a to že konečně bude MHD volná nebot každy radši pojede autem a pak už se v tý naší matičce vůbec nehneme.A ještě jedna věc na závěr pěkně se nám ta radnice obohacuje na úrocích z již prodaných karet,tomu říkám sponzorský dar!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama